- : -
Česko WU19
Finsko WU19

Česko WU19 - Finsko WU19 5:2
3. Pavlína Bačová, 8. Lucie Želízková, 9. Eliška Trojánková, 26. Eliška Chudá, 56. Nela Havlínová - 25. Elli Kylmäluoma, 32. Anni Räisänen; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 432; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 23 - Juulia Kataja 30; po třetinách: 3:0, 1:2, 1:0;
60:00
Střely po 3. třetině: CZE 9; FIN 9
60:00
Střely celkem: CZE 35; FIN 25;
60:00
56:35
Vyloučen hráč Tuulia Lahti družstva Finsko WU19 na 2 minuty za špatné střídání.
55:17
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Nela Havlínová z trestného střílení (5:2).
53:24
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva Česko WU19 na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: CZE 15; FIN 10
40:00
31:06
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Anni Räisänen, asistoval Emilia Pietilä (4:2).
30:18
Vyloučen hráč Kateřina Vachudová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
25:03
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Chudá, asistoval Eliška Trojánková (4:1).
24:28
Branku družstva Finsko WU19 vstřelil Elli Kylmäluoma, asistoval Cira Virta (3:1).
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: CZE 11; FIN 6
20:00
18:25
Vyloučen hráč Vanessa Rebecca Keprtová družstva Česko WU19 na 2 minuty za sekání.
08:30
Timeout Finsko WU19
08:30
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Eliška Trojánková, asistoval Eliška Chudá (3:0).
07:19
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Lucie Želízková, asistoval Marie Havlíčková (2:0).
02:33
Branku družstva Česko WU19 vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Lucie Želízková (1:0).
00:00
00:00
Line-up hostů Finsko WU19: brankář: Juulia Kataja; hráči v poli: Kaie Sinor, Milla Ylikojola, Emilia Pietilä, Tuulia Lahti, Jemina Ruostila
00:00
Line-up domácích Česko WU19: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Markéta Lenfeldová, Kateřina Vachudová, Eliška Chudá, Kateřina Kovaříková, Eliška Trojánková