- : -
Švýcarsko W
Česko W

Švýcarsko W - Česko W 3:3
14. Simone Wyss, 45. Corin Rüttimann, 47. Simone Wyss - 40. Nela Jiráková, 44. Denisa Ratajová, 60. Martina Řepková; vyloučení: 3:1; využití: 1:2; zásahy brankářů: Lara Heini 16 - Nikola Příleská 20; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:2;
60:00
59:42
Vyloučen hráč Alexandra Frick družstva Švýcarsko W na 2 minuty za sekání.
59:14
Branku družstva Česko W vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (3:3).
46:15
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Simone Wyss, asistoval Nadia Cattaneo (3:2).
44:49
Branku družstva Švýcarsko W vstřelil Corin Rüttimann, asistoval Flurina Marti (2:2).
44:39
Vyloučen hráč Gabriela Tožičková družstva Česko W na 2 minuty za sekání.
43:59
Branku družstva Česko W vstřelil Denisa Ratajová, asistoval Tereza Urbánková (1:2).
40:00
40:00
39:22
Branku družstva Česko W vstřelil Nela Jiráková, asistoval Denisa Ratajová (1:1).
37:43
Vyloučen hráč Brigitte Mischler družstva Švýcarsko W na 2 minuty za opakované přestupky.
20:00
20:00
15:36
Vyloučen hráč Margrit Scheidegger družstva Švýcarsko W na 2 minuty za bránění ve hře.
13:52
00:00
00:00
Line-up hostů Česko W: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Vendula Beránková, Nela Jiráková, Veronika Enenkelová, Tereza Hanzlíková, Adéla Bočanová
00:00
Line-up domácích Švýcarsko W: brankář: Lara Heini; hráči v poli: Corin Rüttimann, Flurina Marti, Lisa Liechti, Katrin Zwinggi, Michelle Wiki