0:4
1:4
- : -

SPORT CLUB Klatovy - SK BIVOJ LITVÍNOV 4:10
1. Jiří Maryt, 11. Jan Holý, 14. Pavel Vítovec, 57. Jiří Maryt - 11. Jakub Vitvar, 15. Jaroslav Rybka, 24. Jakub Vitvar, 34. Oldřich Jireček, 36. Tomáš Kratochvíl, 37. Martin Strejček, 49. Jan Vacín, 50. Tomáš Kratochvíl, 53. Jaroslav Rybka, 54. Tomáš Kubas; rozhodčí: Václav Patera - Jan Husák; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 53; zásahy brankářů: Jan Hořký 25, Martin Klán 20 - Matěj Chabr 24, Jiří Vybíral 13; po třetinách: 3:2, 0:4, 1:4;
60:00
Střely na branku : domácí - 14,hosté - 18
60:00
58:46
Přál bych gola bývalému oslavenci 18let Kamilovi nějaký banán Kéžby jeho gol byl tak dobrej jako jeho oslava!
57:28
Vyloučen hráč Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
57:25
Furt bojujeme! Před zápasem to vypadalo,že se na nás ani nemuseli vypisovat kurzy, ale nakonec parádní zápas
56:11
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jiří Maryt bez asistence (4:10).
55:00
Parádní koupando grande v podání Honcka Holýho, už stačilo jen lícovat
53:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kubas, asistoval Tomáš Kratochvíl (3:10).
52:17
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Michael Pitek (3:9).
51:47
Timeout SPORT CLUB Klatovy
49:48
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Michael Pitek (3:8).
48:42
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Vacín, asistoval Tomáš Kubas (3:7).
47:47
Vyloučen hráč Přemysl Voráček družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nesportovní chování.
47:47
Přemda Voráček trochu neudržel nerva a dostal 2 minuty za nesportovní chování Emoce ke sportu patří!
42:44
Návštěvnost na dnešní útkaní je vynikající, opět se nám podařilo "vyprodat" Čapkárnu Děkujeme!!!
41:41
Jirka Klouda se utrhl do útoku a zkusil ji docela fajnově vyslat, golman nohou vyčápl
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Vybíral družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
40:00
40:00
Střely na branku: domácí - 14, hosté - 17.
40:00
37:26
Byly! Honcek Holý se toho vůbec nebál a poslal 2 hráče přímo na párek vedle haly
36:14
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Strejček, asistoval Jakub Vitvar (3:6).
35:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Tomáš Kratochvíl, asistoval Oldřich Jireček (3:5).
34:44
Vyloučen hráč Adam Krs družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:44
Už jsme se lekli, že to nepřijde! V rohu si pod kontrolou držel balonek Litvínovský hráč a jak jinak než hráč s číslem 8 Adam Grznár Krs nekompromisně poslal k zemi hráče s balonkem
33:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Oldřich Jireček, asistoval Zdeněk Fanta (3:4).
31:09
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Klán družstva SPORT CLUB Klatovy
24:29
Od přesiloky Klatov jsem čekal víc
23:07
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Martin Strejček (3:3).
23:07
Hosté se utrhli ze řetězu a v oslabení a po vykoupání golmana srovnávají na 3:3
22:29
Vyloučen hráč Jan Vacín družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:20
Litvínov převážně tvoří hru, ovšem jejich akce jsou až moc přetahané, více střelby by neuškodilo
21:31
Jarda Petarda byl blizoučko odskočení, ale trefil pouze po zemi štangli...nevadí jedeme dál
20:00
20:00
Střely na branku : domácí - 13, hosté - 20
20:00
16:49
Vyloučen hráč Jiří Švára družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za špatné střídání.
14:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jaroslav Rybka, asistoval Jakub Vitvar (3:2).
13:46
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Pavel Vítovec, asistoval Jan Holý (3:1).
13:45
Jan Holý to decentně sťuknul Pájovi Vítovcovi, který nenápadným pašeráčkem zvyšuje na 3:1
10:54
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jakub Vitvar, asistoval Michael Pitek (2:1).
10:05
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Holý, asistoval Pavel Vítovec (2:0).
00:32
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jiří Maryt, asistoval Jan Morava (1:0).
00:32
Honza Morava našel parádně před bránu volného Jirku Maryta 1:0
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Jan Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV:
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Jan Hořký; hráči v poli: Jan Polomis, Ondřej Kužel, Jan Morava, Jan Baumruk, Jiří Maryt