0:7
0:8
- : -

SK B.U.H. Praha - OLYMP FLORBAL 0:18
12. Erik Němčík, 16. David Jurášek, 19. Patrik Cakl, 22. David Jurášek, 24. Tomáš Jirát, 28. Filip Chodl, 34. Tomáš Formánek, 35. David Nesnídal, 37. David Nesnídal, 40. Ivan Petr, 41. Michal Švec, 43. Tomáš Slavík, 43. Václav Lauda, 48. Patrik Cakl, 49. Václav Lauda, 59. Tomáš Jirát, 59. David Nesnídal, 60. David Nesnídal; rozhodčí: David Hertz - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Mojmír Glet ? - Jan Dvořák ?, Filip Hejtík ?; po třetinách: 0:3, 0:7, 0:8;
60:00
59:20
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval David Jurášek (0:18).
58:35
58:25
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Jirát, asistoval Tomáš Slavík (0:16).
48:33
Vyloučen hráč Tomáš Slavík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:15
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda bez asistence (0:15).
47:52
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Patrik Cakl, asistoval Jiří Beck (0:14).
42:49
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Václav Lauda, asistoval David Nesnídal (0:13).
42:06
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Slavík, asistoval Jiří Beck (0:12).
40:44
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Michal Švec, asistoval Tomáš Slavík (0:11).
40:00
40:00
39:57
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Ivan Petr, asistoval Filip Chodl (0:10).
36:28
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval Jakub Kricner (0:9).
34:22
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Nesnídal, asistoval Filip Mach (0:8).
33:33
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Formánek, asistoval Jan Denemark (0:7).
30:11
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Hejtík družstva OLYMP FLORBAL
27:00
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Filip Chodl, asistoval Ivan Petr (0:6).
24:35
Vyloučen hráč Tomáš Sohlich družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za hrubost.
23:35
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Tomáš Jirát, asistoval Erik Němčík (0:5).
21:41
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil David Jurášek, asistoval David Nesnídal (0:4).
20:00
20:00
18:28
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Patrik Cakl, asistoval Jiří Beck (0:3).
15:54
11:14
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík, asistoval David Jurášek (0:1).
08:30
Vyloučen hráč Pavel Vincík družstva SK B.U.H. Praha na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, David Nesnídal, David Jurášek, Dalibor Thoma, Erik Němčík