4:1
2:0
- : -

Greyhounds Plzeň - FBC ROKYCANY 7:2
4. Radek Calta, 29. Daniel Pešek, 30. Dominik Pašek, 31. Jan Vaněk, 38. Kryštof Kůs, 45. Jiří Paďourek, 53. Vilém Vopelák - 20. Martin Fiala, 27. Martin Fiala; rozhodčí: Martin Klán - Filip Oberta; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 54; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko 15 - Petr Staněk 24; po třetinách: 1:1, 4:1, 2:0;
60:00
59:59
Chrti jdou dál! Od zaváhání v úvodu druhé třetiny a rychlého obratu již neztratili kontrolu nad zápasem, přestože Rokycany zde nechaly spoustu sil a patří jim všechna čest!
59:59
Komentář trenéra hostů: Po nekoncentrované pětiminutovce ve druhé třetině, kdy jsme dostali tři góly, jsme se již nedokázali dostat do zápasu a při finální hře v šesti se nám nepodařilo vstřelit ani jeden kontaktní gól. Díky soupeři za zápas a přejeme hodně štěstí v dalších kolech.
59:59
Komentář trenéra domácích: Trpělivý bojovný výkon všech 3 formací nám zařídil zápas s týmem z národní ligy. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
59:30
...až jsou nuceni zkoušet štěstí střelbou z dálky. Žádná nedošla dál než na brankoviště.
58:15
Hosté posouvají míček po obvodu hřiště a čekají na možnost finální přihrávky. Ta se ne a ne naskytnout...
57:05
Vopelákovo napadání rozehrávky ve stylu parní lokomotivy opět nese ovoce. Rokycanští nevystřídají s balonkem na holích.
54:00
Hostům se nedaří dostat se do tlaku. Naopak na druhé straně neměl daleko k překonání brankáře Hankovec po hbitém výběhu do středu. Kůs poté ještě zkazil střelu pro změnu opět do nechráněných sítí.
52:26
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Vilém Vopelák bez asistence (7:2).
52:26
Vopelákova premiéra v rúžovo-šedém dresu přecijen bez gólu nebude! Staněk to ale bezmocně sledoval z lavičky.
51:10
Hostí pokazili rozehrávku z obraného rohu bez golmana v brance, gól z toho překvapivě nebyl.
50:00
Rokycany promarnili 100% příležitost.
48:54
Kůs se vymanil dvěma soupeřům, ale pak upadl. Na vině byla Soukupova hůl, težko říct, zda má čisté svědomí, ale sudí to na vyloučení neviděli.
47:06
Vyloučen hráč Dominik Pašek družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:06
Rokycany ale tlačili v pěti stejně jako v šesti a Pašek už neviděl jinou možnost než pomoci si nedovoleným zákrokem.
46:40
Zdá se, že bez brankáře budou teď hrát hostí jen v některých formacích.
44:30
Proč se hostí neobvykle zdrželi po gólu na střídačce? Potřebovali se domluvit na pozicích při power-play.
44:23
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Jiří Paďourek, asistoval Filip Rybnikár (6:2).
44:23
Rybnikár se vymotal od mantinelu a našel na kolmici Paďourka. Ten vypálil pohotově, přesto Staněk dokázal ještě skvělým pohybem střelu vychýlit. Nestačilo to, míček skončil v síti!
42:33
Kodalík s Vopelákem si to pěkně rozhodili, Vilém nakonec vyprášil Staňkovi vestu.
40:00
40:00
Chrti opět přestříleli rokycanské FBC, ve druhé periodě vypálili dvakrát více střel. 12:6.
40:00
Zápas sleduje 54 diváků, děkujeme!
40:00
39:30
Třetí formace domácích se nechala zamknout v obraně, po střídání se situace otočila, nic zajímavého se už ale nestalo.
37:54
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Kryštof Kůs bez asistence (5:2).
37:54
Kůs překvapil snad všechny na hřišti okamžitou rozehrou volného úderu přímo před střídačkou Rokycan!
36:00
Peškova kolmice na Hankovce, Kolářová v brankovišti. Nenápadný, ale skvělý zákrok gólmana hostí.
34:50
Soukup minul po tvrdém boji o míček i střeleckou pozici. Na druhé straně Vokáč prověřil Staňka kvalitní střelou, na kterou měl však brankář plný výhled.
33:32
Kůs jen o kus vedle.
32:00
Calta nádherně přelstil Fialu při zpracování skákavého balonku, ten si to ale nenechal líbit. Calta nedokázal posunout hru dál, když mu Fiala zblokoval hned dva pokusy o přihrávku.
31:00
Hosté se už pomalu vzpamatovávají z rychlého obratu. Markovu ránu od mantinelu blokuje Pašek, který stál až po boku svého golmana.
30:06
Timeout FBC ROKYCANY
30:06
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Jan Vaněk, asistoval Vilém Vopelák (4:2).
29:23
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Dominik Pašek, asistoval Kryštof Kůs (3:2).
29:23
Tenhle tlak se nedal ustát! Po šanci Rybniklára a střele Paďourka je úspěšný Pašek z příhry Kůse.
29:23
Vopelák připravil Vaňkovi skvělou pozici a ten se z voleje nezmýlil!
28:42
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Daniel Pešek bez asistence (2:2).
28:42
Co s balonkem vybojovaným na vrcholu brankoviště soupeře? Pešek srovnává skóre!
28:30
Vopelák využil momentu překvapení a vlétl do rozehrávky soupeře. Získal balonek a poslal ho po lajně Caltovi. Jeho nadějná střela byla zblokována.
26:48
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Martin Soukup (1:2).
26:48
Domácí se po zisku míčku pokusili vyvézt, byli obráni a inkasovali.
26:20
A znovu! Ščurko loví míček naštěstí jen z boční síťky.
25:20
Hned v úvodu oslabení zazvonila domácím tyčka.
24:54
Vyloučen hráč Jan Hankovec družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za sekání.
24:30
Vopelákova střela po zemi prošla ze středového kruhu až ke Staňkovi. Dobrou možnost dorážky měl Kodalík.
23:30
Staněk se teď hodně zapotil při po sobě jdoucích událostech v jeho brankovišti. Mohl si zato také sám, když lapený míček hodil zpět na hokejku Kůsovi.
21:50
Úvod první třetiny je pod taktovkou Greyhounds, rokycanská obrana je ale důkladná.
20:00
20:00
Provizorní tribuny u čelní stěny tréninkové haly městského sportoviště Lokomotiva byly v průběhu první třetiny téměř zaplněny. Teprve po druhé třetině budeme diváky sčítat, už teď si ale zaslouží poděkování!
20:00
První třetina 13:8 na střely ve prospěch domácích.
20:00
19:47
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Jakub Svejkovský (1:1).
19:47
Rokycany přecijen našli způsob jak překonat Lukáše Ščurka a jejich zvýšená aktivita v útoku se jim nakonec třetiny vyplatila.
19:00
Marek přijal dlouhou příhru, proběhl za bránou a nabil na střelu! Ščurko chytá. I druhý křídelník této rokycanské formace si stačil vystřelit v tomto střídání, bez úspěchu.
18:00
Povedenoý pokus Rokycan zkušeně likviduje Ščurko.
16:50
Vopelák si pohrál se dvěma soupeři a vyslal křižnou přihrávku na Kodalíka, který netrefil.
15:40
Majda Kolářová teď nahnala strach Staňkovi! Po odrazu od Peškovy hole vyvážející balonek do útočné poloviny se jí dostalo výhodné střelecké pozice.
14:50
Vopelák zkoušel výtoč z vrchu! Dlouho váhal, střela nakonec neměla příliš razanci, ale nebezpečná byla nejen umístěním ale kombinací s dobrou prací Greyhounds před rokycanskou svatyní!
13:30
Rozehra z levého útočného rohu Rokycan se nezdařila a první formace Greyhounds postupně zamkla soupeře v obraně. Zíkova střela ztečovaná mimo hřiště.
12:40
Paďourek ze střední vzdálenosti od mantinelu pálí mimo po tom, co Kůs zachytil rozehrávku hostí na středovém kruhu.
12:15
Třetí formace Greyhounds nenašla recept na hluboké napadání Rokycan, míček ale neztratila.
11:00
Kryštof Kůs trefuje spojnici Staňkovy branky!
09:00
Po jednom efektním zákroku si postupně připisují rokycanský Staněk i plzeňský Ščurko.
03:11
Kapitán domácích Martin Kodalík nabil z rohu Radku Caltovi a ten neminul!
03:10
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Radek Calta, asistoval Martin Kodalík (1:0).
01:00
Netradičně na postu obránce se v dresu plzeňských chrtů představuje Vilda Vopelák!
00:30
Greyhounds po buly hned zatlačili soupečře, po střídání jsme ale viděli střelu na druhé straně. Svejkovský mířil nepřesně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Klán a Filip Oberta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Michal Marek, Radek Orosz, Vojtěch Vlach, Lukáš Bendek, Martin Štván
00:00
Line-up domácích Greyhounds Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Dominik Pašek, Marek Zíka, Kryštof Kůs, Jiří Paďourek, Filip Rybnikár
00:00
Vítejte u textového online přenosu z 3. kola Poháru Českého florbalu! Plzenští nováčci Greyhounds vyzvou FBC Rokycany. Oba týmy byly nasazené hned do toho nejspodnějšího patra poháru, oba skončili ve svojí základní skupině na druhém místě.