3:1
1:2
- : -

FbC DTJ Strání-Květná - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 5:4
12. Marian Šimovec, 20. Daniel Zámečník, 23. Antonín Zderčík, 28. Marian Šimovec, 35. Marian Šimovec - 5. Jiří Mužík, 21. Jakub Suchý, 36. Jiří Mužík, 38. Jakub Suchý; rozhodčí: Jan Kovařík - Jan Večeřa; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vladimír Baše ? - Denis Bija ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:2;
45:00
44:50
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
43:44
Vyloučen hráč Jakub Suchý družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za špatné střídání.
37:16
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý bez asistence (5:4).
35:40
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík, asistoval Jakub Suchý (5:3).
34:19
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Daniel Zámečník (5:2).
30:00
30:00
27:17
22:31
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Antonín Zderčík, asistoval Petr Popelka (3:2).
20:30
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Jiří Mužík (2:2).
19:01
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Daniel Zámečník, asistoval Pavel Tomanec (2:1).
15:00
15:00
11:14
04:14
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kovařík a Jan Večeřa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Martin Volek, Lukáš Pořický, Milan Pobořil, Dominik Volek, Petr Pernický
00:00
Line-up domácích FbC DTJ Strání-Květná: brankář: Vladimír Baše; hráči v poli: Marek Prachař, Marek Durďák, Petr Popelka, Marian Šimovec, Daniel Zámečník