3:3
1:1
- : -

Spartak Pelhřimov B - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 4:4
17. Jiří Žák, 17. Kryštof Smejkal, 25. Marek Ješátko, 35. Jiří Žák - 16. Vojtěch Jonák, 20. Adam Čapek, 29. Dušan Čapek, 43. Vojtěch Jonák; rozhodčí: Ondřej Pech - Jiří Kučera; vyloučení: 1:1; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Ondřej Kocián ? - Lukáš Zemánek ?; po třetinách: 0:0, 3:3, 1:1;
42:01
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Jonák, asistoval Dušan Čapek (4:4).
42:01
Zde v praxi vidíme, že propuštění vězni skončí do pár let opět v base, jako náš hrdlořez Martin David.
38:00
Vojtěch Mozr se uvolnil na středu, avšak jeho pověstná střela mu sjela
37:15
Martin David opouští svým ladným během trestnou lavici.
35:55
Vojta Mozr je na střídačce samý šprým, zřejmě snídal dostatek kapusty.
35:15
Vyloučen hráč Martin David družstva Spartak Pelhřimov B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:33
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Kryštof Smejkal (4:3).
34:33
Žák ukazuje své 60ti leté zkušenosti.
34:13
Vyloučen hráč Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
28:45
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Dušan Čapek, asistoval Adam Líbal (3:3).
24:40
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Marek Ješátko, asistoval Jan Koten (3:2).
20:20
Martin David se ocitl sám na levém mantinelu s "otevřenou ulicí" až do kasy, ale jeho spoluhráč Vojtěch Mozr naservíroval, tak přihrávku, že by jí nezpracoval ani sám předseda oddílu.
19:42
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Čapek, asistoval Dušan Čapek (2:2).
17:00
Na hřišti se objevuje rozdílový hráč a klenot pelhřimovského oddílu - Martin David. Těšíme se na předvedená kouzla.
16:49
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Kryštof Smejkal, asistoval Jan Knězů (2:1).
16:17
Branku družstva Spartak Pelhřimov B vstřelil Jiří Žák, asistoval Martin Kos (1:1).
15:27
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Lukáš Zemánek; hráči v poli: Daniel Vorlíček, Vojtěch Jonák, Patrik Kučera, Dušan Čapek, Adam Líbal
00:00
Line-up domácích Spartak Pelhřimov B: brankář: Ondřej Kocián; hráči v poli: Vojtěch Rejzek, Michal Šulc, Martin Kos, Jiří Žák, Vojtěch Mozr