1:6
- : -
FBS Olomouc

Honey Badgers F-M - FBS Olomouc 5:8
15. Tomáš Vežranovský, 22. Vojtěch Gřundel, 30. Martin Kalivoda, 36. Václav Štrbák, 58. Václav Štrbák - 17. Igor Macháček, 35. Dominik Palásek, 42. Dominik Palásek, 47. Igor Macháček, 52. Bohdan Kopelec, 56. Igor Macháček, 60. Jan Konečný, 60. Hynek Halíř; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Michal Kráčmar ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:6;
60:00
59:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Hynek Halíř, asistoval Martin Pudil (5:8).
59:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jan Konečný, asistoval Bohdan Kopelec (5:7).
57:48
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák, asistoval Michal Szczotka (5:6).
55:07
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Bohdan Kopelec (4:6).
54:35
Timeout Honey Badgers F-M
51:16
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Bohdan Kopelec bez asistence (4:5).
46:38
Vyloučen hráč Jan Schneider družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
46:24
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček bez asistence (4:4).
43:07
Vyloučen hráč Martin Pudil družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:04
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dominik Palásek, asistoval Martin Pudil (4:3).
40:00
40:00
35:58
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Václav Štrbák bez asistence (4:2).
34:23
32:01
Vyloučen hráč Martin Nenička družstva Honey Badgers F-M na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:15
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Martin Kalivoda z trestného střílení (3:1).
22:47
Vyloučen hráč Martin Kalivoda družstva Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
21:30
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Michal Szczotka (2:1).
20:00
20:00
16:30
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Igor Macháček, asistoval Adam Zmrzlík (1:1).
14:45
Branku družstva Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Daniel Žurek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Jan Konečný, Ondřej Šiška, Bohdan Kopelec, Adam Zmrzlík, Igor Macháček
00:00
Line-up domácích Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Martin Nenička, Radek Měrka, Vít Kahánek, Vojtěch Gřundel, Václav Štrbák