5:1
1:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV D - TJ Lokomotiva Rakovník B 7:6
6. Lukáš Martínek, 13. Josef Rožnovský, 14. Jaroslav Hostin, 18. Ondřej Turek, 21. Petr Becík, 23. Josef Rožnovský, 32. Jiří Vajbar - 2. Petr Ježek, 8. Pavel Šusta, 9. Lukáš Pyskatý, 18. Lukáš Pyskatý, 27. Robert Hůla, 30. Lukáš Pyskatý; rozhodčí: Josef Kubát - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 9; zásahy brankářů: Michal Mrázek ? - Zdeněk Strnad ?; po třetinách: 1:3, 5:1, 1:2;
36:00
35:35
Trestné střílení družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D neproměnil Ondřej Turek.
31:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Jiří Vajbar, asistoval Petr Becík (7:6).
29:50
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Lukáš Pyskatý, asistoval Martin Fencl (6:6).
26:18
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Robert Hůla bez asistence (6:5).
24:00
24:00
22:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Josef Rožnovský, asistoval Petr Becík (6:4).
20:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Petr Becík z trestného střílení (5:4).
18:23
Vyloučen hráč Lukáš Pyskatý družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za hra rukou.
17:39
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Lukáš Pyskatý, asistoval Tomáš Nechutný (4:4).
17:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Ondřej Turek, asistoval Josef Rožnovský (4:3).
15:34
Vyloučen hráč Robert Hůla družstva TJ Lokomotiva Rakovník B na 2 minuty za sekání.
13:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Jaroslav Hostin, asistoval Ondřej Turek (3:3).
12:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Josef Rožnovský, asistoval Ondřej Turek (2:3).
12:00
12:00
08:56
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Lukáš Pyskatý, asistoval Zdeněk Strnad (1:3).
07:30
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Pavel Šusta (1:2).
05:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Lukáš Martínek, asistoval Jiří Vajbar (1:1).
01:41
Branku družstva TJ Lokomotiva Rakovník B vstřelil Petr Ježek, asistoval Tomáš Nechutný (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Kubát a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Lokomotiva Rakovník B: brankář: Zdeněk Strnad; hráči v poli: Tomáš Němec, Jan Tomiška, Lukáš Pyskatý, Karel Trochta, Jiří Tuček