1:2
3:0
- : -

Floorball Club FALCON - TJ Sokol Koberovy 6:4
9. Nikita Pekny, 10. David Janáček, 28. Jakub Škrdla, 53. Ondřej Pajer, 56. Petr Nejedlý, 57. Martin Tůna - 8. Jan Novotný, 19. Jan Novotný, 24. Lukáš Hlava, 38. Jan Novotný; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Jakub Mauer ?; po třetinách: 2:2, 1:2, 3:0;
60:00
59:43
Vyloučen hráč Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nesportovní chování.
59:43
Vyloučen hráč Adam Buriánek družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nesportovní chování.
57:02
Vyloučen hráč Leoš Kopáček družstva TJ Sokol Koberovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:44
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval David Janáček (6:4).
55:06
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Petr Nejedlý, asistoval Jakub Škrdla (5:4).
52:58
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Ondřej Pajer, asistoval Miloš Beer (4:4).
40:00
40:00
37:02
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Dominik Reczai (3:4).
29:17
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:31
Vyloučen hráč Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
27:20
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Jakub Škrdla, asistoval Vojtěch Řádek (3:3).
23:49
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Lukáš Hlava, asistoval Dominik Reczai (2:3).
20:00
20:00
18:02
12:23
Vyloučen hráč Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost.
09:14
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček, asistoval Daniel Budáč (2:1).
08:24
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Nikita Pekny, asistoval Patrik Koníček (1:1).
07:05
Branku družstva TJ Sokol Koberovy vstřelil Jan Novotný, asistoval Lukáš Hlava (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Koberovy: brankář: Jakub Mauer; hráči v poli: Marek Šikola, Milan Drobný, Dominik Reczai, Lukáš Hlava, Jan Novotný
00:00
Line-up domácích Floorball Club FALCON: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Jakub Ších, David Janáček, Miloš Beer, Daniel Budáč, Martin Tůna