2:2
- : -
SFK Kozel

SFK Kozel - Ossiko Třinec 6:7
4. Vojtěch Hyánek, 5. Vojtěch Hyánek, 23. Martin Ničajevský, 24. Vojtěch Hyánek, 48. Lukáš Krčmař, 52. Vojtěch Hyánek - 3. Vladimír Hloužek, 19. Lukáš Tomiczek, 23. Filip Turoň, 32. Jan Mieszek, 39. Jan Mieszek, 45. Jan Janáč, 53. Filip Turoň; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 2:4; využití: 1:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Jiří Vlk 23 - Michal Franek 19, Martin Šteglík -1; po třetinách: 2:2, 2:3, 2:2;
60:00
59:59
Komentář trenéra hostů: Zápas byl spíše přetahovaná a vyhrál šťastnější tým. Komentář trenéra domácích: I přes bojovný výkon nám zápas utekl spíše díky smůle. Děkuji klukům za výkon.
59:47
Timeout Ossiko Třinec
56:48
Timeout SFK Kozel
52:25
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň bez asistence (6:7).
51:05
Branku družstva SFK Kozel vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Michal Florián (6:6).
49:36
Trestné střílení družstva Ossiko Třinec neproměnil Jan Mieszek.
47:44
Branku družstva SFK Kozel vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Tomáš Bláha (5:6).
46:09
Vyloučen hráč Filip Turoň družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za držení.
44:50
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jan Janáč, asistoval Marek Pinkas (4:6).
41:58
40:00
40:00
39:57
Vyloučen hráč Matěj Hecl družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:51
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek bez asistence (4:5).
31:22
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Jan Mieszek, asistoval Lukáš Tomiczek (4:4).
29:44
Vyloučen hráč Lukáš Krčmař družstva SFK Kozel na 2 minuty za hrubost.
23:40
Branku družstva SFK Kozel vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Jakub Dočkal (4:3).
22:38
Branku družstva SFK Kozel vstřelil Martin Ničajevský z trestného střílení (3:3).
22:38
Střídání brankáře. Nový brankář Martin Šteglík družstva Ossiko Třinec
22:22
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Filip Turoň, asistoval Jan Mieszek (2:3).
20:00
20:00
18:37
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lukáš Tomiczek, asistoval Jan Mieszek (2:2).
16:44
05:32
Vyloučen hráč Jan Szmek družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
04:02
03:32
Branku družstva SFK Kozel vstřelil Vojtěch Hyánek, asistoval Marek Šindelka (1:1).
02:48
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Vladimír Hloužek, asistoval Tomáš Janovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Ossiko Třinec: brankář: Michal Franek; hráči v poli: Tomáš Janovský, Václav Tomiczek, Filip Turoň, Vladimír Hloužek, Jan Mieszek
00:00
Line-up domácích SFK Kozel: brankář: Jiří Vlk; hráči v poli: Marek Šindelka, Jaroslav Kovařík, Martin Ničajevský, Radek Olšina, Vojtěch Hyánek