0:2
2:3
- : -

Slovan J.Hradec - FTC Vysoké Mýto 3:7
12. Ondřej Stloukal, 53. Jan Šimic, 60. Vojtěch Koutný - 5. Petr Lesák, 10. Adam Kobr, 32. Vojtěch Pavlák, 35. Adam Kobr, 44. Jiří Unzeitig, 56. Adam Kobr, 60. Jiří Unzeitig; rozhodčí: Michal Pazderník - Josef Pařízek; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Toman 10 - Václav Musel 13; po třetinách: 1:2, 0:2, 2:3;
60:00
59:59
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Koutný, asistoval Ondřej Stloukal (3:7).
59:49
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig bez asistence (2:7).
55:47
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Milan Koubek (2:6).
55:35
Timeout Slovan J.Hradec
52:44
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Ondřej Stloukal (2:5).
44:37
Vyloučen hráč Milan Koubek družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hrubost.
43:10
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Jiří Unzeitig, asistoval Adam Kobr (1:5).
41:35
Vyloučen hráč Karel Matějka družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
40:00
40:00
36:52
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
34:19
31:58
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Vojtěch Pavlák, asistoval Ladislav Rozlivka (1:3).
30:54
Vyloučen hráč Marcel Šuranský družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za hrubost.
22:28
Vyloučen hráč Vojtěch Koutný družstva Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
21:35
Vyloučen hráč Libor Knypl družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
15:59
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:45
Branku družstva Slovan J.Hradec vstřelil Ondřej Stloukal, asistoval Martin Novák (1:2).
10:00
Krásná akce hostů, kdy využili naplno šířky hřiště a rozebrali domácí obranu, končí brankou.
09:41
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Adam Kobr, asistoval Ladislav Rozlivka (0:2).
08:00
Petr Toman vystavil svou levou nožkou stopku nájezdovému pokusu Adama Kobra.
07:59
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Adam Kobr.
07:56
Domácí mají více ze hry a míček častěji na čepeli, ale byli to hosté, kteří po chybě v rozehrávce snadno skórují.
04:31
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Jiří Unzeitig (0:1).
03:35
Utkání začalo ve slušném tempu, ale zatím je to jen takové "oťukávání" z obou stran, bez přílišné florbalové krásy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Pazderník a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Václav Musel; hráči v poli: Ladislav Rozlivka, Marek Cifra, Adam Kobr, Milan Koubek, Vojtěch Pavlák
00:00
Line-up domácích Slovan J.Hradec: brankář: Petr Toman; hráči v poli: Marcel Šuranský, Vojtěch Koutný, Jaromír Žák, Jan Cihlář, Ondřej Stloukal