3:6
- : -
FBC Hranice

TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC Hranice 3:8
43. Petr Hrňa, 43. Adam Polách, 49. Petr Káňa - 18. Tomáš Andrýsek, 35. Petr Velech, 44. Marek Vraj, 49. Marek Vraj, 50. Radim Klimecký, 52. Jaromír Šenkeřík, 52. Mirko Troup, 59. Tomáš Andrýsek; rozhodčí: Libor Gavlas - Martin Petřík; vyloučení: 3:2; využití: 1:2; diváků: 87; zásahy brankářů: Jan Eliáš ? - Petr Holčík ?; po třetinách: 0:1, 0:1, 3:6;
60:00
58:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Andrýsek, asistoval František Haša (3:8).
55:02
Vyloučen hráč Štěpán Potsch družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
51:47
Timeout TJ Sokol Frenštát p.R.
51:47
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Mirko Troup, asistoval Tomáš Václavík (3:7).
51:33
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Jaromír Šenkeřík bez asistence (3:6).
49:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Radim Klimecký, asistoval Ondřej Dobeš (3:5).
48:31
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Káňa z trestného střílení (3:4).
48:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval Jaroslav Král (2:4).
46:36
Vyloučen hráč Martin Vašenda družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za bránění ve hře.
43:44
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Marek Vraj, asistoval František Haša (2:3).
42:26
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Polách, asistoval Filip Karban (2:2).
42:20
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Petr Hrňa, asistoval Jakub Skýpala (1:2).
40:21
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FBC Hranice na 2 minuty za držení.
40:00
40:00
34:06
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Petr Velech, asistoval Radim Klimecký (0:2).
32:59
Vyloučen hráč Dušan Pícha družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:53
Vyloučen hráč Michal Karban družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
17:34
Branku družstva FBC Hranice vstřelil Tomáš Andrýsek, asistoval Jaroslav Král (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Martin Petřík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Petr Holčík; hráči v poli: Ondřej Dobeš, Štěpán Potsch, Tomáš Václavík, Radim Klimecký, Petr Velech