3:2
1:0
DDM Teplice

Orel Rtyně v Podkrkonoší - DDM Teplice 6:5p
19. Jan Pich, 33. Jan Pich, 42. Jakub Škoda, 46. Miroslav Kuře, 48. David Šimáně, 63. Miroslav Kuře - 2. Vojtěch Strejcovský, 18. Matěj Rabel, 20. Jan Kos, 42. Jan Kos, 55. Matěj Rabel; rozhodčí: Kateřina Hátlová - Lenka Jansová; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Kristián Kořízek 26 - David Stojka 42; po třetinách: 1:3, 1:0, 3:2, 1:0;
62:47
62:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval Miroslav Kábrt (6:5).
60:00
60:00
54:01
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Matěj Rabel, asistoval Tomáš Dytrt (5:5).
49:30
Vyloučen hráč Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
47:45
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil David Šimáně, asistoval Jan Pich (5:4).
45:19
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval David Šimáně (4:4).
41:30
Vyloučen hráč Matěj Rabel družstva DDM Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
41:17
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Dominik Drobný (3:4).
41:10
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Škoda, asistoval Tomáš Balcar (3:3).
40:00
40:00
35:48
Vyloučen hráč Marek Šnobr družstva DDM Teplice na 2 minuty za sekání.
33:55
Trestné střílení družstva DDM Teplice neproměnil Jiří Czerwenka.
32:51
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich, asistoval Miroslav Kuře (2:3).
20:00
20:00
19:47
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Jiří Czerwenka (1:3).
18:35
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jan Pich, asistoval Miroslav Kábrt (1:2).
17:20
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Matěj Rabel, asistoval Vojtěch Strejcovský (0:2).
01:24
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Vojtěch Strejcovský, asistoval Matěj Rabel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kateřina Hátlová a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Teplice: brankář: David Stojka; hráči v poli: Pavel Houda, Marek Šnobr, Dominik Drobný, Jan Kos, Jiří Czerwenka
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kristián Kořízek; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Daniel Semerák, Jan Pich, Miroslav Kuře, David Šimáně