4:6
1:3
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - FBŠ SLAVIA Plzeň 8:13
11. Ondřej Rácz, 12. Jan Slabý, 18. Jiří Lizec, 22. Vojtěch Plecitý, 26. Lukáš Fišer, 31. Ondřej Rácz, 40. Ondřej Rácz, 56. Dušan Valo - 7. Jan Žák, 13. Jiří Sloup, 14. Ondřej Baroch, 16. David Malkus, 32. Pavel Šimeček, 36. Jan Žák, 36. Ondřej Kuhajda, 38. Pavel Šimeček, 39. Tomáš Vykoupil, 39. Jan Žák, 48. Filip Štědrý, 48. Tomáš Suchý, 51. Filip Štědrý; rozhodčí: Patrik Trejbal - Lukáš Baloun; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 54; zásahy brankářů: Matěj Pužman 25 - Jiří Cisler 5, Vojtěch Horák 9; po třetinách: 3:4, 4:6, 1:3;
60:00
57:48
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
57:48
Vyloučen hráč Jan Slabý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
55:52
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Lukáš Fišer (8:13).
50:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Štědrý, asistoval Pavel Šimeček (7:13).
47:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Suchý, asistoval David Malkus (7:12).
47:02
40:00
40:00
39:25
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz bez asistence (7:10).
38:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Žák, asistoval Pavel Šimeček (6:10).
38:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Jindřich Mošna (6:9).
37:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček, asistoval Stanislav Fencl (6:8).
37:09
Vyloučen hráč Vojtěch Plecitý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
35:46
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Kuhajda, asistoval David Malkus (6:7).
35:16
31:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Pavel Šimeček bez asistence (6:5).
30:39
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Lukáš Fišer (6:4).
30:39
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Horák družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
28:57
Vyloučen hráč Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
25:43
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer bez asistence (5:4).
21:42
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Matěj Pužman (4:4).
20:00
20:00
17:09
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Lizec, asistoval Vojtěch Plecitý (3:4).
15:09
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil David Malkus, asistoval Tomáš Katolický (2:4).
13:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Jindřich Mošna (2:3).
12:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Sloup, asistoval Jan Žák (2:2).
11:39
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jan Slabý, asistoval Ondřej Rácz (2:1).
10:20
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Jan Slabý (1:1).
06:15
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Trejbal a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: Lukáš Porazil, Jindřich Mošna, Tomáš Vykoupil, Stanislav Fencl, Ondřej Baroch
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Matěj Pužman; hráči v poli: Ondřej Rácz, Jiří Lizec, Lukáš Fišer, Vladislav Šust, Jan Slabý