3:3
2:5
- : -

FbC Coyotes Jablunkov - Florbal Vsetín 7:16
8. Martin Lasota, 16. Marek Byrtus, 24. Josef Krnáč, 25. Josef Krnáč, 33. Martin Lasota, 44. Josef Krnáč, 59. Jan Izaiáš - 3. Tomáš Březík, 6. Radim Látal, 11. Vojtěch Trčka, 11. Robin Macek, 14. Radim Látal, 14. Tomáš Zubek, 17. Michal Žůrek, 20. René Číž, 23. Tomáš Zubek, 26. Tomáš Horák, 29. Vojtěch Trčka, 43. Lukáš Adámek, 47. René Číž, 51. Tomáš Zubek, 53. Tomáš Březík, 53. Tomáš Horák; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Pavel Kovář 4, Jan Marosz 9, Lukáš Cieslar 6 - Jakub Tománek 19; po třetinách: 2:8, 3:3, 2:5;
60:00
58:17
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Jan Izaiáš, asistoval Patrik Polák (7:16).
56:00
Hosté: Zkomplikovali jsme si hru spoustou chyb. Domácí: Mrzí nás nevyužité šance, gratulujeme soupeřům k výhře.
52:38
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Horák, asistoval Michal Žůrek (6:16).
52:14
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Michal Žůrek (6:15).
50:34
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Ivan Zajíc (6:14).
47:54
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Cieslar družstva FbC Coyotes Jablunkov
46:33
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Vojtěch Trčka (6:13).
44:20
Vyloučen hráč Miroslav Byrtus družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za sekání.
43:07
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Josef Krnáč z trestného střílení (6:12).
42:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Lukáš Adámek, asistoval Patrik Seevald (5:12).
40:00
40:00
39:26
Vyloučen hráč Lukáš Turoň družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za hra rukou.
36:43
Vyloučen hráč Josef Krnáč družstva FbC Coyotes Jablunkov na 2 minuty za vražení zády.
32:42
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Martin Lasota, asistoval Vladislav Stebel (5:11).
28:46
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Vojtěch Trčka, asistoval Robin Macek (4:11).
28:05
Vyloučen hráč Tomáš Březík družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za vražení zády.
25:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Horák, asistoval Patrik Seevald (4:10).
24:42
23:23
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Josef Krnáč, asistoval Martin Lasota (3:9).
22:50
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Zubek, asistoval Patrik Seevald (2:9).
20:00
20:00
19:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil René Číž, asistoval Patrik Seevald (2:8).
16:12
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Michal Žůrek, asistoval Tomáš Březík (2:7).
15:52
Branku družstva FbC Coyotes Jablunkov vstřelil Marek Byrtus, asistoval Jakub Legierski (2:6).
13:26
13:02
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Radim Látal, asistoval Robin Macek (1:5).
10:37
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Robin Macek, asistoval Jakub Húšť (1:4).
10:37
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Marosz družstva FbC Coyotes Jablunkov
10:22
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Vojtěch Trčka bez asistence (1:3).
07:42
05:56
02:43
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Tomáš Březík, asistoval Jakub Húšť (0:1).