3:3
3:1
- : -

Fbc Strakonice - FA Č. Budějovice 8:4
3. Tomáš Mareš, 7. Tomáš Mareš, 34. Václav Strejček, 36. Karel Šavrda, 37. Karel Šavrda, 42. Jiří Křesák, 52. Karel Šavrda, 60. Karel Šavrda - 29. Pavel Formánek, 32. Stanislav Karas, 35. Pavel Formánek, 46. Pavel Formánek; rozhodčí: Jan Knap - Martin Kněžík; vyloučení: 6:2; využití: 1:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jaroslav Velek 10, Jan Jeřábek 5 - Vojtěch Kačer 22; po třetinách: 2:0, 3:3, 3:1;
60:00
59:59
Vyjádření trenéra Karla Šavrdy domácích: Děkujeme soupeři a divákům. Těšíme se na další kolo poháru.
59:59
Vyjádření trenéra hostí Jana Novotného: Utkání se rozhodlo ve druhé třetině naší nedůsledností v osobních soubojích. Zaplatili jsme nováčkovskou daň. Musíme to do zbytku sezóny zlepšit.
59:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Vojtěch Houska (8:4).
59:55
Karel Šavrda dává svůj dnešní čtvrtý gól a uzavírá tak konto dnešního zápasu.
59:42
Domácí ve velké šanci. Vojta Houska však opět nedal.
58:53
Jirka Křesák teď sám sebe neskutečně položil na zadek. Za tuto fintičku má ode mne 10 bodů.
58:31
Karel Šavrda teď ukázal krásnou kličku. Golman hostí ještě hezčí zákrok.
56:55
Hra se nyní přesouvá z jedné strany na druhou bez větších šancí. Hostující hráč opět vulgární. Možná by si mohl uvědomit, že jsou tu i děti.
54:52
Hosté se nyní dostali do velké šance. Jeřábek v brance však pozorný.
53:20
Jirka Křesák se konečně rozběhl, krásně vypálil a trefuje pravou tyč hostující svatyně.
52:15
Vojta Houska teď netrefil úplně prázdnou branku hostí. Reakci Jirky Křesáka raději psát nebudu.
51:46
Hostům se stále něco nelíbí. Možná kdyby se více věnovali hře, tak bychom viděli hezčí florbal...
51:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Lukáš Pluskal (7:4).
51:24
Karel Šavrda kompletuje hattrick a dává tak velkou naději na vítězství domácích.
51:14
Vojta Houska šel ze strany sám na branku. Pouze však vyprášil "betony" hostujícího golmana.
51:04
Hostující hráč pěkně vystřelil ze strany. Pro domácí naštěstí mimo branku.
49:50
Lukáš Pluskal v pěkné pozici střílí do bloku. Další pěkná pozice pro Vojtu Housku, ten ovšem pro změnu střílí vedle.
49:34
Hra nyní nabízí bojovnost ovšem střel na branku vidíme málo.
48:31
Domácí v 5. Hostující přesilovka bídná.
46:31
Vyloučen hráč Karel Šavrda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:31
Karel Šavrda nedovoleně vymetl hostujícího hráče z hřiště a jde si tak odpočinout.
45:52
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Jakub Malecha (6:4).
45:52
Hostující Pavel Formánek dává opět gól a kompletuje tak hattrick v dnešním utkání. Zároveň dává hostům naději s výsledkem ještě něco udělat.
44:28
Domácí na balonku. Hosté si musí připadat jak na kolotoči. Také se tu už vyskytuje hrubé výrazivo od hostů.
41:50
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Adam Přib (6:3).
41:50
Střelu, kterou vyslal domácí Jirka Křesák ztečovává hostující hráč do své branky. Hostující golman naštvaně kope do branky. Nechápu proč to dělá. Je to snad jeho branka?!
41:19
Začátek třetí periody přinesl pár střel na obou stranách ale nic, co by stálo za zmínku.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Jeřábek družstva Fbc Strakonice
40:00
40:00
Druhá třetina přinesla o něco víc zajímavé situace. K hezkému florbalu to má ovšem stále daleko.
40:00
39:36
Hostující Vobr nyní šermoval hokejkou jak statečný rytíř. Rozhodčí jeho provinění píská. Jen nechápu proč se hráč diví.
38:53
Domácí zahráli zajímavou standartní situaci. Hosté však pozorní.
38:24
Hosté v 5. Domácí tuto přesilovku nevyužili.
37:56
Krásnou střelu Tomáše Mareše hostující golman vyráží.
37:38
Krásná krosovka na Karla Šavrdu od Tomáše Mareše. Karel však trestuhodně míjí.
36:23
Další přesilovka pro domácí. Využijí jí domácí borci?
36:10
Timeout FA Č. Budějovice
36:10
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Tomáš Mareš (5:3).
36:10
Domácí skvěle sehráli standartní situaci a Karel Šavrda dává do prázdné branky.
36:06
Vyloučen hráč David Podařil družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:28
35:28
Střela Karla Šavrdy se dokutálela se štěstím do hostující branky. Domácí opět vedou.
34:29
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Pavel Formánek, asistoval Stanislav Karas (3:3).
34:29
Hostující Formánek se dnes podruhé prosazuje a vyrovnává tak konto dnešního zápasu.
33:43
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Václav Strejček, asistoval Karel Šavrda (3:2).
33:43
Domácí mě vyslyšeli a Venca Strejček se nemýlí.
33:36
Nezbývá nic jiného než doufat, že se domácí konečně vzpamatují a začnou konečně hrát.
32:55
Domácí konečně v 5 na hřišti.
31:31
Branku družstva FA Č. Budějovice vstřelil Stanislav Karas, asistoval Dominik Bošanský (2:2).
31:31
Hosté nabízenou šanci využívají a srovnávají tak skóre dnešního zápasu.
30:55
30:55
Další béďa na trestné. Hosté tak dostávají šanci hrát proti třem.
30:32
Domácí se však dobře brání. Dokonce byl k vidění historický první blok Jirky Křesáka.
29:57
Vyloučen hráč Michal Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
29:57
Béďa Michal Strejček na trestné a dává tak šanci hostujícím k vyrovnání.
28:46
28:46
Krásná individuální akce hostujícího Formánka končí v síti domácích.
27:56
Další velká šance hostí.
27:18
Prase Vojta Houska na trestné. Hosté v přesilovce trefují tyč. Při domácích stály všichni svatí.
26:31
Vyloučen hráč Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:31
Pěkná šance domácích ke gólu nevedla.
25:57
Dan Novák se teď válel na zemi jako prasátko na porážce.
25:05
Další šance domácích ke gólu nevedly. Golman hostí pozorný.
24:30
Pěknou střelu Jirky Křesáka golman likviduje.
24:01
První šance hostů ve druhé třetině.
23:54
Po hezkém uvolnění Lukáš Pluskal střílí do bloku.
23:20
Pěkná střela Karla Řezanky těsně míjí branku hostí.
22:40
Závar před brankou hostí branku nepřinesl.
21:29
Hezká střela Dana Nováka se těsně ZATÁČELA okolo branky. Bohužel jí však těsně míjí.
21:06
Nebezpečná střela hostí, kterou Velek se štěstím hasí.
20:00
20:00
První část hry hezký florbal nepřinesla. Domácí díky dvěma zásahům Tomáše Mareše šli rychle do vedení. Hra je ovšem po včerejší grilovačce domácích poněkud ospalá.
20:00
16:20
Vyloučen hráč Lukáš Pluskal družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nesportovní chování.
16:20
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva FA Č. Budějovice na 2 minuty za nesportovní chování.
16:20
Hráči se nám nyní malinko pokočkovali a tak se bude hrát ve 4.
14:58
Hosté ve velké šanci. Jarda Velek však skvěle chytá.
13:50
Karel Křesanka si nyní krásně naběhl na přihrávku Jirky Křesáka. Bohužel krok mu ke skórování chyběl.
13:14
Domácí Jirka Křesák na hřišti. Hosté svou přesilovku nevyužívají.
12:49
Trestné střílení družstva FA Č. Budějovice neproměnil Šimon Perek.
12:49
Po faulu Kuby Kořána jel trestné střílení hostující Perek. Velek jej ovšem vychytal.
11:45
Hosté v přesilové hře mají několik šancí. Ke gólu však naštěstí pro domácí nevedou.
11:14
Vyloučen hráč Jiří Křesák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za zdržování hry.
11:14
Jirka Křesák teď zbytečně oslabuje svůj tým.
09:46
Střela Kuby Kořána, kterou dorážel Michal Strejček ke gólu nevedla.
09:03
Karel Šavrda vyslal střelu s kterou neměl hostující golman problém.
08:43
Domácí Lukáš Pluskal zkusil vystřelit, střela branku těsně míjí.
06:45
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Karel Šavrda (2:0).
06:45
Karel Šavrda vybídl přihrávkou ke střele Tomáše Mareše, který svou střelou nedal hostujícímu golmanovi šanci.
06:37
šance hostí, která nic nepřinesla.
06:04
Lukáš Pluskal teď hezky vybídl ke skórování Vojtu Housku. Golman hostí byl však pozorný.
05:34
Domácí po standartce rozehráli domluvený signál. Střela však branku míjí.
05:10
Hosté se dostali do první šance. Velek jistě zasahuje.
03:40
Domácí měli další velkou příležitost, která ovšem v brance neskončila.
02:48
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Mareš, asistoval Lukáš Pluskal (1:0).
02:48
Domácí po střele Tomáše Mareše skórují.
01:40
S první střelou domácích si hostující golman hravě poradil.
01:00
První minuta zápasu zatím nic nepřinesla. Oba týmy se na hřišti zatím spíše rozkoukávají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FA Č. Budějovice: brankář: Vojtěch Kačer; hráči v poli: Šimon Perek, Dominik Bošanský, Jan Novotný, Pavel Formánek, Radek Vobr
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jaroslav Velek; hráči v poli: Tomáš Mareš, Vojtěch Houska, Lukáš Pluskal, Karel Šavrda, Ondřej Palečko