6:2
3:0
- : -

PASKOV SAURIANS - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 10:2
9. Jakub Onderka, 13. Petr Novák, 14. Andrej Zedek, 15. Andrej Zedek, 17. Martin Stibor, 23. Matěj Sedláček, 24. Quang Mink Nguyen, 27. Matyáš Grzymek, 28. Matěj Sedláček, 34. Quang Mink Nguyen - 18. Jakub Gistinger, 23. Jakub Gistinger; rozhodčí: Jakub Čermák - Radim Heiser; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Daněk ? - Matyaš Němeček ?, Karel Sörös ?; po třetinách: 1:0, 6:2, 3:0;
36:00
33:35
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Quang Mink Nguyen, asistoval Matěj Sedláček (10:2).
32:34
Hráč Martin Stibor se nadlisky vrátil přes celou hrací plochu a zabránil tak gólu.
32:26
Vyloučen hráč Quang Mink Nguyen družstva PASKOV SAURIANS na 2 minuty za blokování hokejky.
27:10
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Martin Stibor (9:2).
26:19
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Matyáš Grzymek bez asistence (8:2).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Sörös družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek
24:00
24:00
23:01
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Quang Mink Nguyen bez asistence (7:2).
22:50
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Ondřej Šimík (6:2).
22:35
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Matěj Sedláček, asistoval Tomáš Hodulík (6:1).
17:13
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Jakub Gistinger, asistoval Jan Kostka (5:1).
16:01
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Martin Stibor, asistoval Matěj Sedláček (5:0).
14:01
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Andrej Zedek, asistoval Jakub Onderka (4:0).
13:31
12:14
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Petr Novák, asistoval Matěj Sedláček (2:0).
12:00
12:00
08:58
Branku družstva PASKOV SAURIANS vstřelil Jakub Onderka, asistoval Martin Stibor (1:0).
06:39
Vyloučen hráč Patrik Hudeček družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hra na zemi.
02:32
Vyloučen hráč Martin Stanošek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.