1:3
- : -
FbC Písek

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FbC Písek 1:7
60. Adam Černý - 1. Michal Cigánek, 14. Michal Cigánek, 36. Daniel Špírek, 40. Michael Kolínský, 42. Daniel Kučera, 53. Michael Kolínský, 55. Pavel Šebelle; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Kamil Vraspír; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 40 - Vlastimil Dvořák 20; po třetinách: 0:2, 0:2, 1:3;
60:00
59:59
Střely na branku - 21:47
59:59
A to je k dnešnímu duelu vše. Hostující Písek zaslouženě postupuje do třetího kola Poháru Českého florbalu, z Milevska si odváží výhru 1:7. Nezbývá než podat si ruce a popřát soupeři šťastnou cestu domů.
59:59
Komentář trenéra hostí, p. Hanzlíka :,,Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům".
59:30
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil Adam Černý, asistoval Martin Bečka (1:7).
59:30
Tak přece jen se dočkal! Rozestřílený mazák z minulého víkendu nakonec vstřelil tak vytouženou branku. Díky této akci si Dvořák neodvezl z Milevska čisté konto.
59:04
Stráňka krásnou žabičkou našel volného Černéhou před brankou. Moc nechybělo a míček se dostal do branky.
57:01
Blok Stráňky, po kterém následovala rozehrávka Písku. Z rozehrávky hosté vytěžili šanci pro Šebelleho, který netrefil prázdnou kasu.
56:27
Hrůza v šanci. Bohužel, míček končí na hokejkách soupeře.
55:43
Černý se dvakrát po sobě šikovně dostal do rohu, ze kterého však nebylo příliš co vymyslet.
54:02
Branku družstva FbC Písek vstřelil Pavel Šebelle bez asistence (0:7).
54:02
Chybu v rozehrávce domácích trestá Šebelle přesnou střelu do pravé strany branky.
53:15
Další šance Došwichu. Nabídku Procházky nedokázal Černý umístit mezi tři tyče.
52:52
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michael Kolínský, asistoval Michal Cigánek (0:6).
52:52
Nakonec se Písku vydařila i ta přesilovka. přesnou střelou zvyšuje vedení na 0:6.
52:18
Timeout FbC Písek
52:18
Vyloučen hráč Matěj Stráňka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:52
Krásná střela Procházky a ještě lepší zákrok Dvořáka. Jakoby věděl, kam míček poletí.
51:28
Série nepřesných přihrávek domácích.
50:11
Domácí poprvé v zápase projevují známky aktivity a hned je z toho dvouminutová pasáž, kdy soupeře drží v útočném pásmu.
49:28
Krásná střela Staňka, bohužel změnila směr důsledkem zákroku píseckého obránce.
48:15
Neskutečná akce Procházky. Míček si do středního pásma prohodil mezi nohama svého protihráče a poté svou střelu mířil do levého horního rohu branky. Gól by byl opravdovou třešničkou na dortu. Bohužel však nepadl. Avšak toto jsou právě ty momenty, od kterých se mohou domácí odrážet a pokusit se zápas zdramatizovat.
47:46
Ovšem domácí by potřebovali přesilovku jako sůl. Jejich herní projev dnes opravdu není optimální.
47:09
Pokud se dnes hostím opravdu něco nedaří, jsou to zaručeně přesilovky. Dnes jich měli již několik, bohužel v žádné nic moc nepředvedli.
46:11
Biskup míjí branku domácích.
45:40
Černý se pro vytoužený gól pere jako lev. Obrana hostí však odolává.
45:09
Vyloučen hráč Patrik Plocha družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
45:09
Příliš velkou snahu o získání míčku projevil Plocha.
43:54
Jediná zábava je sledovat Kahouna, rovnajícího mantinely. Je to showman.
41:42
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Kučera, asistoval Tomáš Biskup (0:5).
41:42
Absolutně rozebraní domácí. Křepelka neměl příliš šancí na úspěch.
40:43
Z pekla štěstí měl teď Křepelka, kterého dvakrát po sobě trefil míček do nohy.
40:00
40:00
Třetí třetina právě začala.
40:00
39:59
39:59
Velice smolná branka společně se závěrečnou sirénou. Jestli chtějí domácí zápas zvrátit, mají ještě do konce utkání co dělat.
39:30
Vyloučen hráč Pavel Procházka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:30
Velice zbytečný zákrok od Procházky.
39:16
Další šance pro Písek, nyní Biskup netrefil zařízení.
38:18
Nahození od Staňka na branku hostí byla projevem zoufalosti. Nelíbí se mu herní projev týmu a dává to hlasitě najevo.
37:38
Dřevorubec Stráňka opět v akci.
36:14
Tvrdý zákrok Stráňky posílá píseckého obrance k zemi.
35:47
Branku družstva FbC Písek vstřelil Daniel Špírek, asistoval Tomáš Biskup (0:3).
35:47
Přesilovka písekckého týmu již skončila. Ovšem tlak na branku pokračoval. Nakonec se po dorážce hosté radují z dalšího vstřeleného golu, kdy si kluci z juniorky připisují kanadské body.
34:05
Písečtí hrají první přesilovku dnešního utkání. Na úvod útočící hráč trestuhodně míří zcela odkrytou branku.
33:34
Vyloučen hráč Martin Bečka družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
33:11
Hrůza už na utrpení svého týmu nemohl koukat jen tak z pozice trenéra. odběhl do šatny, vzal si dres a nastupuje na hřiště!
32:33
Po delší době větší šance domácích. Černý mířil mezi nohy golmana.
31:51
Čas!!! Šimák u časomíry nejspíše usnul.
30:47
Střela píseckého útočníka byla velice jednoduchá na zblokování. Napřažení bylo delší než hodina matematiky ve škole.
30:13
Aleš Křepelka is on fire today!
29:09
Volf krásně prošel střední pásmo. Bohužel, přihrávka na Černého velký úspěch neměla a Dvořák čape míček do náručí.
28:19
Bečkova střela z dálky bohužel neohrozila branku hostí.
27:14
MONSTER SAVE! Neskutečný zákrok Křepelky, který vytasil svou ruku a zmařil tím šanci na gól.
26:31
Tato třetina se zdá jako písecká přesilovka. Domácí "hrozí" pouze z brejků.
25:38
Náhradní golman Kahoun si krátí čas na střídačce bavením se s rozhodčím. Oba se smějí od ucha k uchu, o čem si asi povídají?
24:18
Bečka krásně prošel přes 2 hráče. Střela ze špatného úhlu bohužel neměla příliš šancí na úspěch.
23:42
Hostujícímu trenérovi se nelíbí obranný zákrok Procházky. Hraje se dál.
23:01
Velice nepřesná přihrávka od Staňka na hůl hostujícího útočníka. Střelu kreje Křepelka.
21:56
Dvořák měl šanci na brejk. Míček se mu však zamotal mezi nohy.
20:00
20:00
Druhá třetina právě začíná.
20:00
19:59
První třetina se stala minulostí. Prozatím aktivnější Písek zaslouženě vede 0:2 po dvou brankách Cigánka. Skvěle chytající Křepelka drží svůj tým. Doufejme, že domácí otočí zápas ve svůj prospěch.
19:43
Křepelka se rozhodl pokrý si míček tělem, čehož si bohužel všiml na poslední chvíli. Máme z toho pěkný "držkopád".
18:56
Krásně vybojovaný brejk od Černého, který bohužel trefuje pouze Dvořáka.
17:44
Je dobře, že se Staněk rozhodl hrát florbal. Jeho zákroky nohama jsou opravdu otřesné.
16:24
Ukázkový obranný zákrok Staňka, který zabránil gólu, miček mu však utekl z hole přímo k hostujícímu útočníkovi. Po střele si další zákrok připisuje Křepelka.
14:50
Backhandový pokus Šebelleho končí na noze Křepelky.
14:07
Krásná nabídka pro Dvořáka od Černého. Dvořák ovšem nedokázal překonat svého bratra.
13:17
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Lukáš Teska (0:2).
13:17
Dorážka po tyči a Písek navyšuje skóre. 0:2
12:57
Šance na straně Písku končí mimo branku.
12:32
Milevsko nemůže najít recept na hostujícího golmana Dvořáka. Většina střel šla doposud mimo branku.
12:18
Písek v této třetině zatím aktivnější - vytváří si spoustu šancí, které poctivě chytá Křepelka.
09:37
Skvělá šance domácího celku. Černý pouze o centimetry netrefuje branku hostí.
09:09
Fantastický zákrok Křepelky. jenom díky tomuto muži je zápas pouze o jednu branku.
07:36
Skvělá bojovnost Černého, po které Volf bohužel míjí bránu hostí.
06:35
Výborný blok domácího Dvořáka, díky kterému jsou domácí na míčku.
05:43
První nebezpečnější akce domácích. Dvořák vybojoval míček u mantinelu a Procházka zkusil svůj beckhandový pokus z 5 metrů. Hostující Dvořák pozorný.
04:44
Milevský Staněk se zdá býti nespokojen s herním projevem svého týmu. Díky jeho pronikavému hlasu o tom slyší celá hala.
03:13
Po nepříliš aktivní pasáži jsme zde byli svědky vynikajícího zákroku domácího Křepelky. Jen tak dál.
00:31
Branku družstva FbC Písek vstřelil Michal Cigánek, asistoval Michael Kolínský (0:1).
00:31
Bohužel, nerozhodný stav netrval dlouho a hosté po chybě v rozehrávce vstřelili první branku utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Kamil Vraspír.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek:
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO:
00:00
Dobrý den dámy a pánové. Vítáme Vás u online přenosu 2. kola Poháru Českého florbalu. Dnešní utkání bude jihočeské derby mezi domácím Došwichem Milevsko a FBC Sokol Písek.
00:00
Tento zápas je velice vyjímečný pro milevského odchovance Vlastimila Dvořáka, který na letošní sezonu odešel na hostování do píseckého týmu. Vych.ytá dnes svůj mateřský klub a dotáhne Písek k vítězství? To se dozvíme za pár okamžiků