1:5
1:3
- : -

Florbal Soběslav - 1. FbK Tábor 4:12
9. Jan Dušek, 10. Matyáš Líkař, 27. Lukáš Pantoflíček, 56. Pavel Novák - 3. Andrej Janda, 7. Pavel Korbel, 19. Lukáš Janura, 20. Pavel Korbel, 27. Petr Kutner, 28. Petr Kutner, 31. Marek Janovský, 35. Marek Janovský, 38. Miroslav Hloušek, 45. Miroslav Hloušek, 47. Jiří Novák, 50. Dominik Sebastian Zenkl; rozhodčí: Petr Holeček - Jan Novotný; vyloučení: 4:0; využití: 0:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Vladislav Petržilka 17 - Dušan Václavík 10; po třetinách: 2:4, 1:5, 1:3;
60:00
59:59
Střely na branku během 3. třetiny: 4:9
59:59
Komentář Banes Florbal Soběslav - Jan Dušek: V první třetině jsme ještě se soupeřem dokázali držet krok, ve druhé jsme si zápas prohráli. Soupeř nekompromisně trestal naše chyby a zaslouženě vyhrál. Děkujeme za kvalitní utkání, které dalo zkušenosti našim juniorům.
59:59
Komentář 1.Fbk Tábor - Mück Lukáš: Byl to super zápas, dobrá divácká kulisa. Přejeme soupeřům hodně štěstí do sezóny.
55:57
Timeout 1. FbK Tábor
55:57
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Pavel Novák, asistoval Lukáš Pantoflíček (4:12).
51:46
Vyloučen hráč Adam Zíka družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za nesportovní chování.
49:43
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Dominik Sebastian Zenkl, asistoval Marek Janovský (3:12).
49:28
Vyloučen hráč Marek Doucha družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za sekání.
46:25
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Jiří Novák, asistoval Miroslav Hloušek (3:11).
44:50
Trestné střílení družstva Florbal Soběslav neproměnil Jan Dušek.
44:00
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Dominik Sebastian Zenkl (3:10).
40:00
40:00
39:59
Střely na branku během 2. třetiny: 6:12
37:09
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Miroslav Hloušek, asistoval Daniel Babilon (3:9).
34:23
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský, asistoval Lukáš Janura (3:8).
30:00
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Marek Janovský bez asistence (3:7).
27:50
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (3:6).
26:53
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Lukáš Pantoflíček, asistoval Dominik Pauš (3:5).
26:22
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Petr Kutner, asistoval Josef Mareš (2:5).
20:00
20:00
19:59
Střely na branku během 1. třetiny: 4:8
19:34
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Marek Janovský (2:4).
18:32
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Lukáš Janura, asistoval Marek Janovský (2:3).
13:25
Vyloučen hráč Jan Dušek družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za hra rukou.
11:27
Vyloučen hráč Vojtěch Tuček družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za bránění ve hře.
09:52
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Matyáš Líkař bez asistence (2:2).
08:28
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Jan Dušek, asistoval Adam Zíka (1:2).
06:37
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Lukáš Janura (0:2).
02:07
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Andrej Janda, asistoval Josef Mareš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Jan Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FbK Tábor: brankář: Dušan Václavík; hráči v poli: Petr Kutner, Josef Mareš, Josef Papež, Dominik Sebastian Zenkl, Andrej Janda
00:00
Line-up domácích Florbal Soběslav: brankář: Vladislav Petržilka; hráči v poli: Matyáš Líkař, Martin Bělohlav, Jan Dušek, Pavel Novák, Adam Zíka