4:0
2:1
- : -

Orel Rtyně v Podkrkonoší - HAGA Pardubice 7:6
12. David Šimáně, 24. Miroslav Kuře, 25. Miroslav Kuře, 28. Miroslav Kábrt, 30. Miroslav Kuře, 37. David Šimáně, 40. Tomáš Balcar - 1. Lukáš Pešek, 4. Miloš Kot, 8. Miroslav Zajíček, 10. Lukáš Samek, 13. Daniel Pilný, 45. Lukáš Pešek; rozhodčí: Aleš Jansa - Daniel Jireček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Daniel Veselý 12 - Vladimír Tyller 5; po třetinách: 1:5, 4:0, 2:1;
45:00
44:55
Pilný na chvíli obsadil post golmana a zabránil střele do prázdné brány.
44:44
Pardubicím se vyplatilo nastoupit do hry opět v šesti.
44:41
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Lukáš Pešek, asistoval Jaroslav Wohlhöfner (7:6).
43:44
Před bránou domácích se to kupí. Je to hokejka na hokejce a napětí se zvyšuje.
39:10
Balcar vzal nohy na ramena a utíkal si dát gól.
39:08
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Tomáš Balcar, asistoval Miroslav Kábrt (7:5).
37:22
Kašpar nečekal, že protihráč dle jeho slov "odletí jak papír" a skončil na trestný.
37:21
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za bránění ve hře.
36:34
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil David Šimáně bez asistence (6:5).
34:38
Seiner si doslova prorazil cestu až k bráně domácích.
32:25
Vyloučen hráč Aleš Doubravský družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hra rukou.
31:23
Hráč hostí Pátek si ukradl pro sebe míček a kličkuje s ním mezi domácími.
30:00
30:00
29:47
Kuře jak se zdá, se inspiroval střelou Kábrta a zakončuje stejně.
29:39
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval Miroslav Kábrt (5:5).
28:45
Hostí Kot právě zachránil svůj tým.
27:25
Kábrt nám opět předvedl svoji legendární střelu z otočky z poloviny hřiště.
27:23
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kábrt, asistoval Petr Kašpar (4:5).
25:35
Hráči Kot a Hebelka si u střídačky domácích vyměnily názory trochu hrubším způsobem. Rozhodčí naštěstí situaci uklidnili.
24:56
Kuře si jen počkal u brány a jako kdyby se nechumelilo poslal míček do brány hostů.
24:55
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval David Šimáně (3:5).
23:31
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Miroslav Kuře, asistoval Jan Pich (2:5).
22:21
Domácí se dostávají do přesilovky.
22:20
Vyloučen hráč Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:34
Domácí trio Pich,Kuře a Kašpar předvedli ukázkovou spolupráci a hru 3 na 1. Nedokázali však šanci využít.
16:27
Hostující golman poslal Pulkrábkovi krásný míč. Pulkrábek zkusil proměnit, ale tentokrát mu to nevyšlo.
15:05
Bully v druhé části přeje Rtyni.
15:00
15:00
12:30
Před bránou hostí je vyhrocená situace. Oba dva týmy po sobě šlapou a sekají se hokejkami.
12:01
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Pilný, asistoval Jaroslav Wohlhöfner (1:5).
11:47
Zdá se, že David Šimáně se na dnešní zápas dobře vyspal, doufejme, že Rtyni čeká spoustu podobných nocí.
11:46
10:22
Vyloučen hráč Petr Kašpar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
09:21
Silné duo hostů Samek s Pulkrábkem předvedli ukázkovou hru dva na jednoho.
09:20
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Lukáš Samek, asistoval Jiří Pulkrábek (0:4).
07:37
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Miroslav Zajíček, asistoval Daniel Pilný (0:3).
07:30
Golman hostů právě perfektně dokázal podržet svůj tým.
04:20
Domácí hráč David Šimáně si z protihráčů udělal kužely na slalom.
03:58
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Miloš Kot, asistoval Lukáš Samek (0:2).
01:56
Golman domacích nám předvedl, že je obratný nejen rukama, ale i nohama
00:25
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Lukáš Pešek, asistoval Daniel Pilný (0:1).