4:3
2:3
1:0

FbK Orlicko-Třebovsko - FBC Pitbulls Kolín 9:8p
6. Vojta Šmíd, 9. Tomáš Langer, 21. Patrik Jurco, 22. Jan Horák, 31. Vojta Šmíd, 36. Patrik Jurco, 43. Vojta Šmíd, 51. Vojta Šmíd, 61. Jan Horák - 10. Jindřich Smejkal, 14. Jindřich Smejkal, 21. Filip Pletka, 23. Jakub Jedlička, 40. Jan Skoták, 47. Tomáš Kukal, 52. Jakub Jedlička, 56. Marek Reithar; rozhodčí: Martin Preclík - Tomáš Jelínek; vyloučení: 4:4; využití: 3:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Karel Aubus 12, Jakub Hrdlička 9 - Martin Lepší 38; po třetinách: 2:2, 4:3, 2:3, 1:0;
60:53
60:53
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Jan Horák, asistoval Matěj Tesař (9:8).
60:53
Hodnocení trenéra týmu FBC Pitbulls Kolín: Nedokázali jsme hrát podle svých představ a tak jak bychom chtěli. Obzvlášť ve druhé třetině se nám nedařilo. Následně dobré pasáže nestačily k vítězství. Gratulace týmu FbK Orlicko-Třebovsko k vítězství.
60:53
Hodnocení trenéra týmu FbK Orlicko-Třebovsko: Za tým můžu říct, že to byl velmi vyrovnaný zápas se šťastným koncem. Týmu FBC Pitbulls Kolín přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
60:00
55:39
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Jan Skoták (8:8).
54:44
Vyloučen hráč Patrik Jurco družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
51:30
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Jedlička, asistoval Vítězslav Malínský (8:7).
50:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Vojtěch Kolomý (8:6).
46:25
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Tomáš Kukal, asistoval Martin Chyba (7:6).
42:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Dominik Zlesák (7:5).
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Hrdlička družstva FbK Orlicko-Třebovsko
40:00
40:00
39:58
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jan Skoták, asistoval Tomáš Kukal (6:5).
35:14
Vyloučen hráč Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
35:05
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco bez asistence (6:4).
34:33
Vyloučen hráč Jindřich Smejkal družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za blokování hokejky.
30:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Jan Stolín (5:4).
28:58
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
23:12
Vyloučen hráč Jan Skoták družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za sekání.
22:11
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jakub Jedlička, asistoval Jan Novotný (4:4).
21:47
20:30
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Martin Lepší (3:3).
20:15
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Patrik Jurco, asistoval Jan Horák (3:2).
20:00
20:00
19:26
Vyloučen hráč Vítězslav Malínský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:55
Vyloučen hráč Vojta Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
13:52
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Jan Skoták (2:2).
09:55
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Jindřich Smejkal, asistoval Martin Chyba (2:1).
08:35
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Štěpán Kapoun (2:0).
05:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd, asistoval Petr Stolín (1:0).
02:01
Vyloučen hráč David Čížek družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Tomáš Jelínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: brankář: Martin Lepší; hráči v poli: Petr Cícha, Jan Skoták, Martin Chyba, Tomáš Kukal, Jindřich Smejkal
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Tomáš Dryml, Petr John, David Čížek, Tomáš Langer, Štěpán Kapoun