0:3
1:3
- : -

TJ Sokol Lanžhot - Snipers Třebíč 2:10
3. Jakub Starý, 60. Přemek Kořínek - 2. Petr Kopuletý, 5. Kryštof Buchtela, 8. Matěj Kuželka, 15. Matěj Kuželka, 29. Vojtěch Janata, 36. Tomáš Nestrojil, 39. Josef Svoboda, 45. Adam Benáček, 51. Michal Pazderník, 57. Matěj Kuželka; rozhodčí: Marek Loskot - Jan Saňka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Babič ?, Tomáš Melichar ? - Petr Brestovský ?; po třetinách: 1:4, 0:3, 1:3;
60:00
59:55
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Přemek Kořínek, asistoval Martin Dlouhý (2:10).
56:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Adam Benáček (1:10).
51:54
Vyloučen hráč Dominik Hladík družstva TJ Sokol Lanžhot na 2 minuty za bránění ve hře.
50:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Pazderník bez asistence (1:9).
44:00
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Adam Benáček, asistoval Matěj Kuželka (1:8).
40:00
40:00
38:37
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Josef Svoboda, asistoval Adam Benáček (1:7).
35:55
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Tomáš Nestrojil, asistoval Vojtěch Janata (1:6).
30:27
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Melichar družstva TJ Sokol Lanžhot
28:42
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Vojtěch Janata, asistoval Petr Kopuletý (1:5).
20:00
20:00
14:47
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Matěj Kuželka, asistoval Josef Svoboda (1:4).
07:29
04:03
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Kryštof Buchtela, asistoval Michal Kelbler (1:2).
02:12
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot vstřelil Jakub Starý, asistoval Martin Dlouhý (1:1).
01:21
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Petr Kopuletý, asistoval Lukáš Mátl (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Jan Saňka.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Lukáš Štveráček, Josef Svoboda, Tomáš Sýkora, Matěj Kuželka, Adam Benáček
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Lanžhot: brankář: Adam Babič; hráči v poli: Přemek Kořínek, Martin Dlouhý, Dominik Hladík, Jakub Starý, Lukáš Masařík