0:3
- : -
SCC SEMILY

SCC SEMILY - FbC Hradec Králové 1:10
27. Lukáš Vyhlídko - 2. Vojtěch Nosek, 7. Daniel Elicer, 18. Tomáš Černý, 20. Martin Šejvl, 37. Tomáš Černý, 40. Martin Šejvl, 40. Tomáš Pokorný, 48. Michal Martinek, 52. Adam Ruprich, 60. Vít Heger; rozhodčí: Aleš Jansa - Lenka Jansová; vyloučení: 1:4; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Šimon Heřman 12, David Navrátil 11 - David Šimeček 12; po třetinách: 0:4, 1:3, 0:3;
60:00
59:44
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Jonáš Mikšovský (1:10).
59:44
Další gol v oslabení, který zakončil zápas. Děkujeme
58:08
Timeout SCC SEMILY
58:08
Vyloučen hráč David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
53:55
Semily nebyli při přesilové hře natolik aktivní, aby si vytvořili dostatek střeleckých příležitostí
51:55
Vyloučen hráč Marek Kovář družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:55
Svou nevybouřenost předvedl na hřišti hráč číslo 3 z Hradce Králové a usadil se na trestné lavici
51:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Adam Ruprich bez asistence (1:9).
51:09
Kuriózním golem z malého brankoviště zvyšují hradečtí stav utkání
49:41
Vyloučen hráč Daniel Činovec družstva SCC SEMILY na 2 minuty za sekání.
49:41
Kapitán domácích, skvělý záchranář, Daniel Činovec se provinil nedovoleným zákrokem a ocitl se tak u nás před pořadatelským stolkem
47:09
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval David Krása (1:8).
47:09
Rychlý přechod do útoku Hradec využil a vstřelil tak 9. branku utkání.
43:20
Třetí část zápasu opět začala ve velkém tempu. Hradec neustále tlačí domácí a získává tím zpět ztracené míče
40:00
40:00
39:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Pokorný, asistoval František Lahučký (1:7).
39:43
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl bez asistence (1:6).
39:43
Rychlý únik po mantinelu nebyl zastižen a hráč Hradce Králové zakončil do levého horního rohu branky
36:41
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Tomáš Černý, asistoval František Lahučký (1:5).
36:41
A jednu z nich hned proměnili. Bezkonkurenční zakončení z velkého brankoviště, brankář neměl šanci
35:10
Hráči Hradce Králové zvýšili tempo nasazení a byli již odměněni několika slibnými příležitostmi
30:52
Střídání brankáře. Nový brankář David Navrátil družstva SCC SEMILY
26:37
Využitá přesilovka Semil! Miláček davů, Lukáš Vyhlídko, vstřelil kontaktní gól.
26:29
Branku družstva SCC SEMILY vstřelil Lukáš Vyhlídko, asistoval Tomáš Kubín (1:4).
25:12
Vyloučen hráč Vojtěch Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:09
Aktivní hra Semil se vyplácí a získali další přesilovou hru
20:55
Semily začali 2. třetinu v mnohem větším tempu a zápas se zdá vyrovnanější.
20:00
20:00
19:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Martin Šejvl, asistoval Vít Heger (0:4).
19:04
Branka v oslabení pro Hradec. Rychlý únik soupeře nebyl nikým zastihnut a útočník už to měl lehké
18:28
Vyloučen hráč Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
18:28
Semily si zahrají přesilovku. S jejich úspěšností padne branka v oslabení
17:40
17:40
Hradec vstřelil další branku, jednoduchý seběh na osu hřiště obránci neuhlídali a byl z toho gol.
11:12
Domácí hráč číslo 8 Matěj Zeman se předvedl svým ikonickým zakončením zpoza branky, ale bohužel neskončilo golem.
09:40
Hostující hráč číslo 24 právě neproměnil tutovou šanci, kdy z velkého brankoviště netrefil prázdnou branku.
08:41
Hráči domácích se probouzejí a začínají soupeře hrozit rychlými protiútoky.
06:08
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Daniel Elicer, asistoval Tomáš Pokorný (0:2).
06:08
Druhá branka utkání padla po nepohlídané přihrávce přes střed hřiště. Hostující hráč nekompromisně zakončil
03:43
První střelu domácích předvedl nový hráč číslo 7 Tomáš Kubín. Byl z toho pěkný závan před brankou hostujícího golmana, ale gol bohužel nepadl.
03:18
Hra se zatím přelévá ze strany na stranu, ale Hradec má více ze hry.
01:47
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval David Krása (0:1).
01:47
Hradeck Králové vstřelil první branku. Jednoduché vytočení od mantinelu nebylo pokryto a střelec už měl jednoduchou práci
01:00
Bravůrním prvním zákrokem se předvedl semilský golman Heřman a zabránil tak gólu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Aleš Jansa a Lenka Jansová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Ruprich, Vít Heger, Jonáš Mikšovský, Martin Šejvl, Andrej Tibenský
00:00
Line-up domácích SCC SEMILY: brankář: Šimon Heřman; hráči v poli: Jakub Vocelka, Matěj Zeman, Martin Fišer, Daniel Činovec, Lukáš Hradecký
00:00
Vítám vás u online přenosu zápasu SCC Semily vs FBC Hradec Králové. Tým hostí začal s agresivním napadáním.