2:4
- : -
TJ Kobylisy

Greyhounds Plzeň - TJ Kobylisy 4:7
20. Filip Rybnikár, 28. Jiří Paďourek, 46. Martin Kodalík, 58. Kryštof Kůs - 15. Matouš Neužil, 33. Daniel Havlíček, 38. Ondřej Filip, 46. Filip Janeba, 48. Matouš Neužil, 48. Jakub Zíka, 56. Jakub Zíka; rozhodčí: Nikola Staňková - Václav Patera; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Lukáš Ščurko ? - Marek Paleček ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:4;
60:00
59:15
Vyloučen hráč Martin Kodalík družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
57:11
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Štork (4:7).
55:07
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Jan Hrdlička (3:7).
47:45
Timeout Greyhounds Plzeň
47:45
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Jakub Zíka, asistoval Filip Janeba (3:6).
47:29
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval David Mühlbach (3:5).
45:34
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Martin Kodalík, asistoval Daniel Pešek (3:4).
45:10
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Filip Janeba, asistoval Jakub Zíka (2:4).
40:00
40:00
37:55
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Ondřej Filip, asistoval Jan Hrdlička (2:3).
32:42
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Daniel Havlíček, asistoval David Mühlbach (2:2).
27:17
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Jiří Paďourek, asistoval Filip Rybnikár (2:1).
21:48
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
20:00
20:00
19:41
Branku družstva Greyhounds Plzeň vstřelil Filip Rybnikár, asistoval Kryštof Kůs (1:1).
16:09
Vyloučen hráč Radek Calta družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:06
Branku družstva TJ Kobylisy vstřelil Matouš Neužil, asistoval Ondřej Filip (0:1).
11:31
Vyloučen hráč Martin Kodalík družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za sekání.
04:41
Vyloučen hráč Daniel Havlíček družstva TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nikola Staňková a Václav Patera.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Filip Janeba, Ondřej Filip, Petr Vavřínek, Jakub Zíka, Jan Hrdlička
00:00
Line-up domácích Greyhounds Plzeň: brankář: Lukáš Ščurko; hráči v poli: Pavel Štork, Marek Zíka, Filip Rybnikár, Kryštof Kůs, Jiří Paďourek