0:0
1:0
- : -

FBC Playmakers Prostějov - FBC Piranha Přerov C 4:1
3. Zbyněk Mráček, 9. Zbyněk Mráček, 11. Patrik Dočkal, 30. Kamil Pán - 7. Tomáš Martinák; rozhodčí: Vladislav Tuček - Karel Pavelka; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Miroslav Klimeš ? - Lukáš Novotný ?; po třetinách: 3:1, 0:0, 1:0;
36:00
35:34
Vyloučen hráč Martin Chalupecký družstva FBC Piranha Přerov C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:27
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Kamil Pán, asistoval Patrik Dočkal (4:1).
24:00
24:00
20:47
Vyloučen hráč Robert Klimecký družstva FBC Piranha Přerov C na 2 minuty za bránění ve hře.
14:07
Vyloučen hráč Patrik Dočkal družstva FBC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hrubost.
14:07
Vyloučen hráč Martin Chalupecký družstva FBC Piranha Přerov C na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
10:51
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Patrik Dočkal, asistoval Kamil Pán (3:1).
08:24
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Zbyněk Mráček bez asistence (2:1).
06:15
Branku družstva FBC Piranha Přerov C vstřelil Tomáš Martinák, asistoval Adam Janošek (1:1).
02:56
Branku družstva FBC Playmakers Prostějov vstřelil Zbyněk Mráček, asistoval Miroslav Bukovan (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladislav Tuček a Karel Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Piranha Přerov C: brankář: Lukáš Novotný; hráči v poli: Michal Chupáč, Tomáš Martinák, Radek Tobolík, Adam Janošek, Adam Borges