1:0
1:1
- : -

Bulldogs Brno B - Aligators Orel Šlapanice U21 C 3:2
10. Jan Hušek, 23. Jan Frydrych, 37. Michal Weiser - 6. Tomáš Kůst, 35. Martin Krumpolc; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Bína ? - David Bajer ?; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:1;
45:00
36:54
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Michal Weiser, asistoval Jan Frydrych (3:2).
34:49
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Martin Krumpolc, asistoval Tomáš Linhart (2:2).
30:00
30:00
29:16
Vyloučen hráč Michal Weiser družstva Bulldogs Brno B na 2 minuty za bránění ve hře.
22:26
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Frydrych, asistoval Jan Hušek (2:1).
20:56
Vyloučen hráč Martin Krumpolc družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
09:05
Branku družstva Bulldogs Brno B vstřelil Jan Hušek, asistoval Michal Weiser (1:1).
05:38
Branku družstva Aligators Orel Šlapanice U21 C vstřelil Tomáš Kůst, asistoval Jiří Severa (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Orel Šlapanice U21 C: brankář: David Bajer; hráči v poli: Tomáš Linhart, Jan Blažek, Jiří Severa, Zdeněk Dolíhal, Zdeněk Severa
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno B: brankář: Jan Bína; hráči v poli: Tomáš Weiser, Daniel Galanský, Michal Weiser, Jan Frydrych, Jan Šimeček