0:1
0:3
- : -

FBK Atlas Blansko C - FBC Sokol Adamov 2:7
5. Šimon Borek, 9. David Poliak - 7. Lubomír Lukáš, 7. Josef Zouhar, 12. Jiří Pitek, 18. Lubomír Lukáš, 28. Dominik Moser, 32. Radek Sedláček, 36. Ondřej Šibřina; rozhodčí: Jan Ptáčník - Petr Gál; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Lukáš Nejezchleb ? - Roman Glos ?; po třetinách: 2:3, 0:1, 0:3;
39:00
35:38
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Ondřej Šibřina bez asistence (2:7).
31:08
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Radek Sedláček bez asistence (2:6).
27:33
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Dominik Moser, asistoval Lubomír Lukáš (2:5).
26:00
26:00
23:27
Vyloučen hráč David Poliak družstva FBK Atlas Blansko C na 2 minuty za bránění ve hře.
17:59
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Lubomír Lukáš, asistoval Dominik Moser (2:4).
13:00
13:00
11:21
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Jiří Pitek, asistoval Lubomír Lukáš (2:3).
08:50
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil David Poliak, asistoval Šimon Borek (2:2).
06:28
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Josef Zouhar, asistoval Dominik Moser (1:2).
06:19
Branku družstva FBC Sokol Adamov vstřelil Lubomír Lukáš, asistoval Jiří Pitek (1:1).
04:37
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Šimon Borek, asistoval Patrik Crla (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Ptáčník a Petr Gál.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Adamov:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko C: brankář: Lukáš Nejezchleb; hráči v poli: Patrik Crla, Jakub Vyroubal, František Fedra, Martin Pivoda, Šimon Borek