1:2
2:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní C - FBK Atlas Blansko C 4:4
12. Lukáš Paták, 18. Lukáš Paták, 27. Martin Ryšánek, 32. Martin Janiczek - 13. Šimon Borek, 20. Šimon Borek, 26. František Fedra, 31. Šimon Borek; rozhodčí: Jakub Cigl - Zdeněk Rada; vyloučení: 0:0 + Jakub Vyroubal 5; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Tomáš Limberg ? - Lukáš Nejezchleb ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 2:1;
39:00
36:52
Timeout FBK Atlas Blansko C
36:52
Viděli jsme bídnou přesilovku v podání Hornets Celtic.
31:49
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil Martin Janiczek, asistoval David Procházka (4:4).
30:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Šimon Borek, asistoval Martin Pivoda (3:4).
30:51
Celtic hned na úvod přesilovky inkasuje.
30:50
Vyroubal teď nekontroloval svůj došvih a trefil Brucknera do obličeje. Má 5 minut přemýšlet nad tím jak to udělat aby se to už neopakovalo.
30:49
Vyloučen hráč Jakub Vyroubal družstva FBK Atlas Blansko C na 5 minut za sekání.
30:08
Limberg likviduje brejk!
26:45
Další bod pro Patáka, ale ne gól! Tuto práci svou nahrávkou tentokrát přenechal Ryšánkovi.
26:44
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil Martin Ryšánek, asistoval Lukáš Paták (3:3).
26:00
26:00
Celtic by si měl více hlídat zadní vrátka, jinak na to ve 3 třetině šeredně doplatí.
26:00
25:40
A další break, jenom se tentokrát Fedra nemýlil.
25:39
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil František Fedra bez asistence (2:3).
20:00
Blasnko teď velmi často hrozí z brejků. Limberg je však vždy připravený.
19:21
Juniorská lajna + ospalý Dominik Zapletal teď nechala Blansku trochu více prostoru a je opět vyrovnáno.
19:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Šimon Borek, asistoval František Fedra (2:2).
17:49
Bruckner nevyslal balon zbrkle a takticky natáhl hráče Blanska sebou. Pak vyslal přesný bekendový kros na Patáka, který je dnes přichuti a všichni diváci věří že to nebude dnes jeho poslední bodový přínos.
17:48
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil Lukáš Paták, asistoval Pavel Brückner (2:1).
13:00
13:00
Viděli jsme nepříiliš zajímavou první třetinu. Blansko postavilo beton a Hornets Celtic zatím nenašli tu správnou zbíječku na jeho rozbití.
13:00
12:59
Branku družstva FBK Atlas Blansko C vstřelil Šimon Borek, asistoval Jakub Vyroubal (1:1).
12:59
Borek v poslední vteřině střelou na zadní tyč vyrovnává stav.
11:36
Paták ukončuje svůj bodový a střelecký půst. Dobrou střelou posílá Celtic do vedení.
11:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní C vstřelil Lukáš Paták, asistoval Martin Ryšánek (1:0).
09:50
Bruckner ted předvedl taneční kreace s míčkem kdy prosvištěl mezi obránci Blanska k zakončení se ale nedostal.
06:54
Paták krasně našel Brucknera ten ale odmítl vstřelit první gól utkání.
05:10
Ke gólu to zatím ale nevede. Víc střel na bránu má kupodivu Blansko.
02:00
Blansko nechává Celtic hodně prostoru ke hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko C: brankář: Lukáš Nejezchleb; hráči v poli: Patrik Crla, Šimon Borek, Jakub Vyroubal, František Fedra, Martin Pivoda