1:2
2:0
- : -

TJ Sokol Lanžhot B - FBC SLAVKOV B 8:2
5. Jakub Juračka, 6. Jakub Starý, 9. Jan Bořuta, 10. Jakub Starý, 13. Jakub Starý, 15. Duy Vu Truong Quang, 27. Jakub Starý, 28. Jakub Starý - 22. Petr Fiala, 22. Petr Fiala; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Adam Babič ? - David Pokorný ?; po třetinách: 5:0, 1:2, 2:0;
39:00
34:05
Vyloučen hráč Jan Bořuta družstva TJ Sokol Lanžhot B na 2 minuty za blokování hokejky.
27:18
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot B vstřelil Jakub Starý, asistoval Duy Vu Truong Quang (8:2).
26:20
26:00
26:00
21:42
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil Petr Fiala, asistoval Jakub Holomek (6:2).
21:31
Branku družstva FBC SLAVKOV B vstřelil Petr Fiala, asistoval Jiří Brožina (6:1).
16:05
Vyloučen hráč Duy Vu Truong Quang družstva TJ Sokol Lanžhot B na 2 minuty za hra na zemi.
14:21
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot B vstřelil Duy Vu Truong Quang, asistoval Matěj Škrobáček (6:0).
13:00
13:00
12:13
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot B vstřelil Jakub Starý, asistoval Jiří Balga (5:0).
09:52
08:09
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot B vstřelil Jan Bořuta, asistoval Duy Vu Truong Quang (3:0).
07:47
Vyloučen hráč Rudolf Ruský družstva FBC SLAVKOV B na 2 minuty za sekání.
05:29
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot B vstřelil Jakub Starý z trestného střílení (2:0).
04:09
Branku družstva TJ Sokol Lanžhot B vstřelil Jakub Juračka, asistoval Matěj Škrobáček (1:0).
02:10
Vyloučen hráč Petr Fiala družstva FBC SLAVKOV B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC SLAVKOV B:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Lanžhot B: brankář: Adam Babič; hráči v poli: Matěj Škrobáček, Jakub Starý, Filip Jandora, Jiří Balga, Jaroslav Poláček