0:3
1:0
- : -

SFK Kozel Kroměříž - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 3:3
12. Tomáš Kozlíček, 15. Dominik Šťastník, 45. Adrian Jiřík - 21. Jakub Suchý, 28. Ivo Capil, 30. Jiří Škrla; rozhodčí: Petr Galasovský - Ondřej Kyjovský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Kapounek ? - David Laporčák ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 1:0;
45:00
44:03
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
44:03
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil Adrian Jiřík, asistoval Tomáš Kozlíček (3:3).
40:41
Timeout SFK Kozel Kroměříž
30:00
30:00
29:00
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Škrla bez asistence (2:3).
27:02
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Ivo Capil bez asistence (2:2).
20:48
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Štěpán Böhm (2:1).
17:57
Vyloučen hráč Kryštof Burda družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za držení.
15:00
15:00
14:42
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil Dominik Šťastník, asistoval Tomáš Kozlíček (2:0).
11:58
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil Tomáš Kozlíček, asistoval Lukáš Opelík (1:0).
06:06
Vyloučen hráč Marián Stříteský družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Ondřej Kyjovský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: David Laporčák; hráči v poli: Kryštof Burda, Tomáš Novák, Marián Stříteský, Tomáš Petr Marek, Michael Zbruž