1:0
2:1
- : -

Hornets Brno ZŠ Horní - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 5:2
3. Jiří Podrazil, 9. Jan Ručka, 30. Martin Svadbík, 31. Martin Janiczek, 37. Martin Janiczek - 12. Martin Karpíšek, 45. Radek Novotný; rozhodčí: Lukáš Paták - Tomáš Fuciman; vyloučení: 1:4 + Jakub Ruč OS; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Ondřej Kříž ? - David Slavíček ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:1;
45:00
44:59
Omlouvám se za poslední třetinu, ale bylo toho tolik, že jsem krapítek nestíhal.
44:57
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Radek Novotný, asistoval Vojtěch Hádek (5:2).
43:59
Vyloučen hráč Jan Budík družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za nesportovní chování.
43:59
Vyloučen hráč Michal Matal družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nesportovní chování.
36:33
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval David Procházka (5:1).
34:59
Timeout Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
34:59
Vyloučen hráč Jakub Ruč družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nesportovní chování.
34:59
Vyloučen hráč Vojtěch Hádek družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za nesportovní chování.
34:59
Vyloučen hráč Jakub Ruč družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - osobní trest.
34:13
Vyloučen hráč Michal Matal družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za bránění ve hře.
32:59
Střela mimo vysvobodila Hornety ze zámku, ale další útok Gulliverů se hrne.
32:39
Gullivers obléhají branku domácích.
31:19
Trestné střílení družstva Hornets Brno ZŠ Horní neproměnil Marek Zapletal.
31:19
Marek Zapletal dostal šanci na reparát, ale nabídnuté možnosti nevyužil.
30:50
Po ryclém rozehrání standartní situace se prosazuje střelecky i Martin Janiczek.
30:46
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Janiczek, asistoval Michal Odložilík (4:1).
30:00
30:00
29:34
Tatran Boyz ničí soupeře!
29:22
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Martin Svadbík, asistoval Jan Ručka (3:1).
28:55
Fanoušci kultivované řeči moc spokojeni nejsou
28:26
Martin Janiczek to má těžké. Jakmile se ocitne na balónku, tak ho hned obklopí minimálně trojice soupeřů.
27:32
Stůj! Uklidni to! Vrať se! - Marek Samec si chtěl prodloužit střídání dalším rychlým útokem, ale byl spoluhráči zastaven.
25:52
Pomalý útok obou týmu vypadá pěkně, ale v rozhodujícím momentu je to moc pomalé.
23:39
Jak tygr skočil Honza Ručka do střely soupeře.
21:24
Matěj Lang během jednoho střídání rozdal tři hity. Jednou to sice odnesl jeho spoluhráč Martin Janiczek, ale v nebyl čas ptát se kdo je kdo.
19:03
Do online zdravím Jéňu Šamánka a Otakara Mikulku, kteří bohužel již nejsou mezi námi (přešli ke konkurenci).
17:50
Byl jsem dopoledne na elévech a musím říct, že tady hráči hrají mnohem častěji pouze jednou rukou. Na kvalitě zápasu je to znát.
16:55
Hornets napadají ve čtyřech! To jsou mi novinky.
15:01
Sledujte Hornets Brno na Instagramu! Bořek králík slibuje, že to bude dobrý :)
15:00
15:00
14:59
Konec třetiny se nese ve znamení nepřesností, tak alespoň že už bzučí konec, a trenéři mohou začít úřadovat.
13:20
Marin Svadbík by byl nejraději, kdyby mu tam spoluhráči nezavazeli.
11:33
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Martin Karpíšek bez asistence (2:1).
11:33
Proč? Stejnou otázku jak Honza Ručka si kladu po další sólu Marka Zapletala, které končí ztrátou a obdrženým gólem.
09:00
Dlouhé "vole" Davida Procházky po neúspěšném prohozením soupeře.
08:08
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jan Ručka, asistoval Marek Zapletal (2:0).
08:08
Tatran Boyz v akci! Marek Zapletal vymotal tři protihráče a Jan Ručka do toho majznul beckhandem. Výsledkem je gól pro Hornets.
07:13
Pevně veříme, že Martin Janiczek se alespoň nyní na juniorech prosadí, když ne v mužích. Mezitím je však na to sám.
06:14
David Procházka váhal s rozehrávkou = ztráta balónku.
04:55
Tomáš Havlíček (časoměřič) si nedokázal odpustit vyjádřit názor na faul soupeře. Rozhodčí Paták byl však jiného názoru.
02:35
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil Jiří Podrazil, asistoval Michal Odložilík (1:0).
02:35
Matěj Lang po přestupu z Hattrick Brno zapisuje své první body u Hornetů. Gratulace a jen tak dál.
01:55
Marek Samec spoluhráče nenalezl, tak se rozhodl nahrát soupeři. Asistenci však nezískal.
01:22
První oťukávačky mezi hráči nic zajímavého nepřinesly, snad se hra rozjede po příchodu Marka Samce na hřiště.
00:01
Dámičky a páníčkové, vítám Vás u dnešního online přenosu. Věřím, že dnešní zápas nabídne mnoho zajímavých situací a bude nás dnes bavit.