1:3
- : -
F.A.T.R. B

F.A.T.R. B - T.J. Sokol Břeclav 1:11
29. Petr Blaha - 2. Petr Moravčík, 4. Jaroslav Válka, 5. David Baláš, 8. David Baláš, 8. Michal Janek, 18. Martin Furiš, 23. David Baláš, 24. Viktor Kříčka, 33. Petr Hübl, 33. Petr Hübl, 38. Petr Moravčík; rozhodčí: Petr Galasovský - Jiří Štěpánek; vyloučení: 2 + Lukáš Veit OS:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Václav Kordula ? - Ondřej Matulík ?; po třetinách: 0:5, 0:3, 1:3;
39:00
37:35
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil Petr Moravčík, asistoval Robert Machovský (1:11).
34:49
Vyloučen hráč Martin Vrzal družstva T.J. Sokol Břeclav na 2 minuty za hrubost.
32:20
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil Petr Hübl, asistoval David Baláš (1:10).
32:11
28:16
Branku družstva F.A.T.R. B vstřelil Petr Blaha, asistoval Lukáš Procházka (1:8).
26:00
26:00
23:44
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil Viktor Kříčka, asistoval Robert Machovský (0:8).
22:42
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil David Baláš, asistoval Martin Furiš (0:7).
20:21
Vyloučen hráč Lukáš Veit družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za nesportovní chování.
20:21
Vyloučen hráč Lukáš Veit družstva F.A.T.R. B na 2 minuty za sekání.
20:21
Vyloučen hráč Lukáš Veit družstva F.A.T.R. B - osobní trest.
17:54
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil Martin Furiš, asistoval David Baláš (0:6).
13:00
13:00
07:53
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil Michal Janek, asistoval Viktor Kříčka (0:5).
07:26
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil David Baláš, asistoval Petr Hübl (0:4).
04:16
03:28
Branku družstva T.J. Sokol Břeclav vstřelil Jaroslav Válka, asistoval Petr Moravčík (0:2).
01:51
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Galasovský a Jiří Štěpánek.
00:00
00:00
Line-up hostů T.J. Sokol Břeclav:
00:00
Line-up domácích F.A.T.R. B: brankář: Václav Kordula; hráči v poli: Zbyněk Grufík, Lukáš Veit, František Navrátil, Lukáš Procházka, Roman Valkovič