3:1
1:0
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red 5:2
2. Marek Mitáš, 14. Jeroným Škvařil, 18. Kryštof Krůza, 21. Kryštof Krůza, 32. Filip Drápela - 1. Jakub Vařecha, 20. Ondřej Strmiska; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radim Tomšík ? - Jakub Dekař ?; po třetinách: 1:1, 3:1, 1:0;
36:00
31:40
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Filip Drápela bez asistence (5:2).
30:08
Timeout ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
28:52
Vyloučen hráč Matyáš Ostrý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
25:00
Trestné střílení družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red neproměnil Jakub Vařecha.
24:00
24:00
20:01
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Krůza, asistoval Matthias Chevalier (4:2).
19:29
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red vstřelil Ondřej Strmiska, asistoval Antonín Nový (3:2).
17:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Kryštof Krůza, asistoval Matyáš Polzer (3:1).
13:50
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jeroným Škvařil bez asistence (2:1).
12:00
12:00
01:51
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Marek Mitáš bez asistence (1:1).
00:58
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red vstřelil Jakub Vařecha, asistoval Jakub Chudíček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red: brankář: Jakub Dekař; hráči v poli: Antonín Nový, Natálie Kocáková, Ondřej Strmiska, Michal Kolařík, Jakub Vařecha