2:1
1:2
- : -

Sokol Brno I EMKOCase GulliversB - GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO 3:6
17. Michal Soják, 24. Ondřej Soják, 31. Jakub Polcar - 1. Matyáš Petr Teverný, 6. Matyáš Petr Teverný, 7. Vojtěch Fasora, 13. Štěpán Dohnal, 26. Vojtěch Fasora, 34. Štěpán Dohnal; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Koumal ? - Lukáš Šikuta ?; po třetinách: 0:3, 2:1, 1:2;
36:00
33:15
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Štěpán Dohnal, asistoval Vojtěch Fasora (3:6).
30:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Jakub Polcar, asistoval Ondřej Soják (3:5).
25:55
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Vojtěch Fasora, asistoval Viktor Hladík (2:5).
24:00
24:00
23:27
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Ondřej Soják, asistoval Jakub Polcar (2:4).
18:38
Vyloučen hráč Matyáš Petr Teverný družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO na 2 minuty za blokování hokejky.
16:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Michal Soják, asistoval Alex Šmídek (1:4).
12:50
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Štěpán Dohnal, asistoval Viktor Hladík (0:4).
12:00
12:00
06:03
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Vojtěch Fasora, asistoval Štěpán Dohnal (0:3).
05:48
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Matyáš Petr Teverný, asistoval Jiří Kosmák (0:2).
00:12
Branku družstva GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO vstřelil Matyáš Petr Teverný bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů GEPARDI DDM HELCELETKA BRNO:
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Kryštof Koumal; hráči v poli: Jakub Otradovec, Matěj Dvořák, Ondřej Pípal, Jakub Šmerek, Lukáš Kučera