1:3
2:0
- : -

Florbal Kuřim - Florbal Slow Shoes Holešov 8:5
3. Kryštof Vaňous, 3. Michal Bernát, 7. Kryštof Vaňous, 13. Michal Bernát, 15. Jiří Zemánek, 23. Michal Bernát, 35. Michal Bernát, 40. Kryštof Vaňous - 6. Jiří Nedbal, 10. Jiří Nedbal, 27. Zdeněk Stibora, 28. Jiří Nedbal, 30. Jiří Klvaňa; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:1 + Michal Richter OS; využití: 0:0; diváků: 7; zásahy brankářů: Vít Walsberger ? - Luboš Janalík ?; po třetinách: 5:2, 1:3, 2:0;
45:00
44:59
Střely 7:5
42:32
Vyloučen hráč Jiří Zemánek družstva Florbal Kuřim na 2 minuty za sekání.
41:43
Vyloučen hráč Michal Richter družstva Florbal Slow Shoes Holešov na 2 minuty za nesportovní chování.
41:43
Vyloučen hráč Michal Richter družstva Florbal Slow Shoes Holešov - osobní trest.
39:59
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Kryštof Vaňous, asistoval Jiří Zemánek (8:5).
34:04
A máme tu 4 branku hráče číslo 97, dočkáme se dalíšho gólu?
34:03
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Bernát, asistoval Ivo Liškutín (7:5).
32:01
Bernát se snaží namotivovat vlastní spoluhráče.
31:03
Na hrací ploše vidíme spoustu nepřesností. Hra je, ale vyrovnaná, tak uvidíme co nám přinese 3. třetina :)
30:00
30:00
29:59
Střely 7:7
29:51
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jiří Klvaňa, asistoval Michal Fridrich (6:5).
28:39
Klvaňa vyhrotil souboj u mantinelu, dívá se po soupeři a hledá každou záminku k fyzickému kontaktu.
27:38
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jiří Nedbal, asistoval Radim Ernest (6:4).
26:47
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Zdeněk Stibora, asistoval Radim Ernest (6:3).
25:48
Bernát se znovu dostal do zakončení, ale tentokrát nic.
24:32
Bernát si dnes zápas vyloženě užívá. Akce střídá akci.
22:52
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Bernát, asistoval Václav Bednář (6:2).
15:00
15:00
14:59
Střely 9:7
14:52
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Jiří Zemánek, asistoval Petr Čermák (5:2).
12:26
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Michal Bernát, asistoval Michal Šoustar (4:2).
09:43
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jiří Nedbal, asistoval Zdeněk Stibora (3:2).
06:25
Branku družstva Florbal Kuřim vstřelil Kryštof Vaňous, asistoval Michal Bernát (3:1).
05:01
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov vstřelil Jiří Nedbal bez asistence (2:1).