1:3
2:4
- : -

Zlín Lions B - FBK Atlas Blansko 4:10
9. Vu Pham Anh, 22. Michal Roth, 33. Jaromír Roth, 43. Vu Pham Anh - 3. Vojtěch Fedra, 6. Petr Husnaj, 14. Lukáš Kučera, 20. Lukáš Kučera, 25. Dominik Janík, 25. Vojtěch Fedra, 31. Lukáš Kučera, 42. Jiří Kroutil, 43. Martin Hatala, 44. Lukáš Kučera; rozhodčí: Pavel Rýznar - Jiří Vidlař; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Josef Procházka ? - Radek Hebelka ?; po třetinách: 1:3, 1:3, 2:4;
45:00
44:59
Střely 11:8
44:14
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
44:14
Vyloučen hráč Jaromír Roth družstva Zlín Lions B na 2 minuty za hrubost.
43:32
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Vojtěch Fedra (4:10).
42:35
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Martin Hatala, asistoval Šimon Borek (4:9).
42:13
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Vu Pham Anh z trestného střílení (4:8).
41:30
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jiří Kroutil, asistoval Vojtěch Fedra (3:8).
35:41
Zlín si vytvořil několik dobrých příležitostí, ale golman Blanska zatím drží svůj tým.
32:08
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Jaromír Roth, asistoval Josef Procházka (3:7).
30:23
30:23
Z rychlého brejku se znovu trefuje Kučera. Nic nenasvedčuje, že by Zlín dnes mohl otočit utkání. Uvidíme.
30:00
30:00
29:59
Střely 7:16
27:35
Kučera jistě zatím nejlepším hráčem na hřišti.
25:32
Na hřišti se nám objevují tvrdé zákroky, rozhodčí zatím nevylučují.
24:51
Blansko je lepší na hokejkách a z toho těží a zaslouženě odskakují na rozdíl 4 branek.
24:41
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Vojtěch Fedra, asistoval Lukáš Kučera (2:6).
24:07
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Dominik Janík, asistoval Martin Hatala (2:5).
22:59
Vyražený dech hráče Zlínu číslo 71, vypadá, že je v pořádku.
21:07
Využitá přesilová hra domácích.
21:06
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Michal Roth, asistoval Ondřej Vicherek (2:4).
20:30
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za nesportovní chování.
19:38
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Patrik Crla (1:4).
19:38
Kučera zkušeně zoro trikem navyšuje na 4:1.
18:48
Hra se přelévá ze strany na stranu. Vidíme velmi vyrovnané utkání.
15:53
Vyloučen hráč Jakub Kolmačka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:59
Střely 7:12
13:43
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Lukáš Kučera, asistoval Jakub Kolmačka (1:3).
08:12
Branku družstva Zlín Lions B vstřelil Vu Pham Anh, asistoval Daniel Soukup (1:2).
08:12
A máme tu snížení.
05:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Petr Husnaj, asistoval Dominik Janík (0:2).