1:1
- : -
FBC SLAVKOV

FBC SLAVKOV - Sokol Brno I EMKOCase GulliversB 3:5
8. Jakub Holomek, 21. Tomáš Bednařík, 40. Štěpán Uhlíř - 2. Marek Kasal, 9. Lukáš Vancl, 17. Marek Kasal, 23. Lukáš Vancl, 37. Martin Bazala; rozhodčí: Jakub Cigl - Zdeněk Rada; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Ondřej Horák ? - Radek Šafář ?; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:1;
45:00
43:21
Timeout FBC SLAVKOV
39:50
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Štěpán Uhlíř, asistoval Dominik Horák (3:5).
36:30
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Martin Bazala, asistoval Marek Kasal (2:5).
34:22
Vyloučen hráč Jan Smelik družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
22:05
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Lukáš Vancl, asistoval Břetislav Dančák (2:4).
20:10
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Tomáš Bednařík, asistoval Jakub Holomek (2:3).
18:19
Vyloučen hráč Jakub Sázavský družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB na 2 minuty za sekání.
16:16
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase GulliversB vstřelil Marek Kasal, asistoval Filip Koutný (1:3).
15:00
15:00
13:59
Vyloučen hráč Lukáš Zrotal družstva FBC SLAVKOV na 2 minuty za blokování hokejky.
08:51
07:13
Branku družstva FBC SLAVKOV vstřelil Jakub Holomek bez asistence (1:1).
01:37
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Cigl a Zdeněk Rada.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase GulliversB: brankář: Radek Šafář; hráči v poli: Lukáš Vancl, Filip Koutný, Martin Veverka, Radoslav Vybíral, Břetislav Dančák