4:3
2:2
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - FBK Spartak Hluk C 6:6
22. Dominik Volek, 23. Daniel Hás, 26. Jan Kramář, 28. Jiří Mužík, 35. Petr Pernický, 41. Jan Kramář - 2. Adam Cileček, 19. Ondřej Jagoš, 24. Tomáš Fantura, 29. Jakub Bednařík, 33. David Nosek, 43. Tomáš Fantura; rozhodčí: Jan Kovařík - Jan Večeřa; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Miroslav Hanus ?; po třetinách: 0:1, 4:3, 2:2;
45:00
42:21
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Tomáš Fantura, asistoval Ondřej Jagoš (6:6).
40:44
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Petr Pernický (6:5).
36:53
Timeout FBK Spartak Hluk C
34:30
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Petr Pernický, asistoval Jan Kramář (5:5).
32:32
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil David Nosek, asistoval Igor Dostál (4:5).
31:25
Vyloučen hráč Martin Volek družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:48
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Jakub Bednařík, asistoval Igor Dostál (4:4).
27:58
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Mužík, asistoval Dominik Volek (4:3).
25:14
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Lukáš Pořický (3:3).
23:39
22:53
Vyloučen hráč Lukáš Pořický družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
22:38
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Daniel Hás, asistoval Jakub Suchý (2:2).
21:59
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Dominik Volek, asistoval Jiří Mužík (1:2).
21:14
Hráč Hluku s číslem osm střílí a minul, jejej
18:31
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Ondřej Jagoš, asistoval Libor Hanák (0:2).
15:00
15:00
01:29
Branku družstva FBK Spartak Hluk C vstřelil Adam Cileček, asistoval Tomáš Fantura (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kovařík a Jan Večeřa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Spartak Hluk C:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Jan Kramář, Pavel Hons, Jiří Kabeláč, Jakub Suchý