0:3
3:3
- : -

SFK Kozel Počenice B - FbC DTJ Strání-Květná 6:6
15. Miroslav Kučera, 15. Tomáš Kozlíček, 15. Miroslav Kučera, 35. Jaroslav Ryšavý, 43. Tomáš Kozlíček, 45. Martin Pátík - 22. Marian Šimovec, 25. Marian Šimovec, 28. Marian Šimovec, 36. Marian Šimovec, 39. Daniel Zámečník, 43. Marian Šimovec; rozhodčí: Jan Kovařík - Jan Večeřa; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Viktor Chrást ? - Vladimír Baše ?; po třetinách: 3:0, 0:3, 3:3;
45:00
44:59
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Martin Pátík, asistoval Petr Dvorský (6:6).
44:57
Timeout FbC DTJ Strání-Květná
44:29
Vyloučen hráč Antonín Zderčík družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:35
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Tomáš Kozlíček, asistoval Petr Dvorský (5:6).
42:10
Timeout SFK Kozel Počenice B
42:10
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Tomáš Abrhám (4:6).
38:04
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Daniel Zámečník, asistoval Marian Šimovec (4:5).
35:28
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Antonín Zderčík (4:4).
34:50
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Jaroslav Ryšavý, asistoval Tomáš Kozlíček (4:3).
32:12
Vyloučen hráč Jan Mikláš družstva FbC DTJ Strání-Květná na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
27:08
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Daniel Zámečník (3:3).
24:28
Branku družstva FbC DTJ Strání-Květná vstřelil Marian Šimovec, asistoval Pavel Tomanec (3:2).
21:54
15:00
15:00
14:59
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Miroslav Kučera bez asistence (3:0).
14:29
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Tomáš Kozlíček, asistoval Viktor Chrást (2:0).
14:06
Branku družstva SFK Kozel Počenice B vstřelil Miroslav Kučera, asistoval Petr Dvorský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Kovařík a Jan Večeřa.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC DTJ Strání-Květná: brankář: Vladimír Baše; hráči v poli: Petr Popelka, Marian Šimovec, Jan Mikláš, Daniel Zámečník, Marek Prachař
00:00
Line-up domácích SFK Kozel Počenice B: brankář: Jiří Králík; hráči v poli: Martin Zimek, Jaroslav Ryšavý, Martin Pátík, Miroslav Michajlovič, Tomáš Nohýl