0:1
1:4
- : -

Orel Dolní Bojanovice - FBŠ Hattrick Brno B 3:6
9. Petr Zámečník, 11. Zdeněk Benada, 29. Zdeněk Benada - 1. Antonín Valíček, 17. Adam Pavlík, 32. Jáchym Eliáš, 34. Adam Roznos, 35. Jáchym Eliáš, 38. Ondřej Kašpárek; rozhodčí: Petr Jindra - Michal Obertan; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Marián Šubrt ? - Petr Dvorník ?; po třetinách: 2:1, 0:1, 1:4;
39:00
37:30
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Ondřej Kašpárek z trestného střílení (3:6).
36:10
Vyloučen hráč Jakub Straka družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:04
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jáchym Eliáš, asistoval Ondřej Kašpárek (3:5).
33:13
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Adam Roznos, asistoval Jáchym Eliáš (3:4).
31:56
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Jáchym Eliáš bez asistence (3:3).
28:53
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Zdeněk Benada, asistoval Štěpán Rebenda (3:2).
26:00
26:00
16:17
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Adam Pavlík, asistoval Ondřej Kašpárek (2:2).
13:00
13:00
10:09
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Zdeněk Benada, asistoval Jiří Košutek (2:1).
08:21
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Petr Zámečník, asistoval Ondřej Petrjánoš (1:1).
00:54
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil Antonín Valíček, asistoval Tomáš Bartoš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Jindra a Michal Obertan.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B: brankář: Petr Dvorník; hráči v poli: Ondřej Kašpárek, Adam Pavlík, Jáchym Eliáš, Matěj Novotný, Adam Roznos