2:1
- : -
FRC Mikulov

FbC Aligators - FRC Mikulov 4:4
7. Adam Doupovec, 13. Adam Doupovec, 29. Martin Tošer, 33. Adam Doupovec - 20. Tadeáš Svozil, 20. Ondřej Jarošek, 25. Václav Jeřábek, 34. Ibrahim Burda; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Stanislav Buchta ? - Matěj Skočík ?; po třetinách: 2:0, 0:3, 2:1;
39:00
35:58
Timeout FbC Aligators
33:46
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Ibrahim Burda, asistoval Sebastian Rabušic (4:4).
32:27
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec, asistoval Dominik Novotný (4:3).
30:08
Mikulovští se, zdá se, z průběhu první třetiny nepoučili, je srovnáno.
28:08
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Martin Tošer bez asistence (3:3).
26:00
26:00
24:20
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Václav Jeřábek, asistoval Ibrahim Burda (2:3).
24:20
Vašík Jeřábek si netroufl na backhand, vykroužil kolem míčku piruetu a pak ho poslal k tyči soupeřovi svatyně.
20:00
Důrazná přestávková promluva trenérského triumvirátu Mikulova k jeho svěřencům přinesla nejprve spršku střel na gólmana Aligátorů a později i dva slepené zásahy do jeho sítě.
19:56
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Ondřej Jarošek bez asistence (2:2).
19:44
Branku družstva FRC Mikulov vstřelil Tadeáš Svozil, asistoval Dominik Procházka (2:1).
13:00
13:00
12:59
Tohle se nepíše lehce. Bezkrevný výkon nesourodého týmu Mikulova v první třetině trestá zcela po zásluze kompaktní pětice Aligátorů dvěma góly v síti Skočíka.
12:06
Branku družstva FbC Aligators vstřelil Adam Doupovec, asistoval Vojtěch Dolíhal (2:0).
06:41
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů FRC Mikulov: brankář: Matěj Skočík; hráči v poli: David Šváb, David Jarošek, Tadeáš Svozil, David Blaha, Václav Jeřábek
00:00
Line-up domácích FbC Aligators: brankář: Stanislav Buchta; hráči v poli: Dominik Novotný, Luboš Dostál, Adam Doupovec, Martin Tošer, Vojtěch Dolíhal