2:2
5:1
- : -

1. AC Uherský Brod - FbC Floorbee Orel Uherský Brod 9:4
5. Ladislav Mlynář, 7. Štěpán Zámečník, 16. Josef Vintr, 30. Josef Halík, 32. Ladislav Mlynář, 32. Martin Bařinka, 33. Josef Vintr, 41. Michal Machara, 44. Josef Vintr - 1. David Váňa, 19. Vít Beníček, 28. Jakub Plášek, 35. Ondřej Bartoš; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Nekula ? - Erik Hauerland ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 5:1;
45:00
43:27
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Martin Bařinka (9:4).
40:48
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Michal Machara, asistoval Michael Kovařík (8:4).
34:14
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval David Váňa (7:4).
32:34
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr z trestného střílení (7:3).
31:49
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Martin Bařinka, asistoval Josef Vintr (6:3).
31:16
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ladislav Mlynář, asistoval Michal Machara (5:3).
30:00
30:00
29:24
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Halík bez asistence (4:3).
27:00
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Jakub Plášek, asistoval David Váňa (3:3).
18:41
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Vít Beníček, asistoval Miloslav Chovanec (3:2).
15:31
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Josef Vintr, asistoval Ladislav Mlynář (3:1).
15:00
15:00
14:39
Vyloučen hráč Pavel Manda družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za nesportovní chování.
06:45
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Štěpán Zámečník, asistoval Josef Vintr (2:1).
05:54
Vyloučen hráč Josef Halík družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
04:29
Branku družstva 1. AC Uherský Brod vstřelil Ladislav Mlynář, asistoval Pavel Manda (1:1).
02:50
Vyloučen hráč Ondřej Bartoš družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
01:16
Vyloučen hráč Rostislav Borovský družstva 1. AC Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
00:41
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil David Váňa, asistoval Ondřej Bartoš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Floorbee Orel Uherský Brod:
00:00
Line-up domácích 1. AC Uherský Brod: brankář: Matěj Nekula; hráči v poli: Rostislav Borovský, Josef Vintr, Martin Bařinka, Ladislav Mlynář, Pavel Manda