0:1
4:0
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko - FTC Vysoké Mýto 6:2
7. Petr Stolín, 14. Vojtěch Kolomý, 44. Tomáš Langer, 46. Petr Stolín, 58. Vojta Šmíd, 58. Vojta Šmíd - 12. Petr Lesák, 37. Tomáš Vítek; rozhodčí: Martin Trnka - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:4; využití: 1:1; diváků: 175; zásahy brankářů: Karel Aubus 35 - Tomáš Hynek 21; po třetinách: 2:1, 0:1, 4:0;
60:00
59:59
Komentář trenéra FTC Vysoké Mýto: Sehráli jsme velice špatné utkání. Byli jsme velice neproduktivní a nechali jsme soupeře zbytečně vyniknout. Máme o čem přemýšlet.
59:59
Komentář trenéra FbK Orlicko-Třebovsko: Z naší strany to bylo velice vyrovnané utkání. Štěstí bylo na naší straně. Děkujeme soupeři za utkání.
57:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd z trestného střílení (6:2).
57:19
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojta Šmíd bez asistence (5:2).
57:02
Vyloučen hráč Jan Machatý družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za sekání.
54:36
Vyloučen hráč Petr Lesák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
45:57
Timeout FTC Vysoké Mýto
45:57
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Petr Stolín, asistoval Dominik Zlesák (4:2).
43:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Tomáš Langer, asistoval Vojta Šmíd (3:2).
42:57
Vyloučen hráč Vojtěch Pavlák družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
36:50
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Vítek, asistoval Milan Koubek (2:2).
36:16
Vyloučen hráč Štěpán Martinec družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za bránění ve hře.
33:41
Vyloučen hráč Štěpán Martinec družstva FbK Orlicko-Třebovsko na 2 minuty za blokování hokejky.
28:10
Vyloučen hráč Vít Jakubec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za blokování hokejky.
20:00
20:00
13:36
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko vstřelil Vojtěch Kolomý, asistoval Štěpán Kapoun (2:1).
11:12
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Petr Lesák, asistoval Jiří Unzeitig (1:1).
06:28
03:07
Vyloučen hráč Adam Kobr družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za hra na zemi.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Trnka a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FTC Vysoké Mýto: brankář: Tomáš Hynek; hráči v poli: Tomáš Vítek, Ladislav Rozlivka, Vojtěch Pavlák, Adam Kobr, Milan Koubek
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko: brankář: Karel Aubus; hráči v poli: Matyáš Pinkas, David Čížek, Tomáš Dryml, Štěpán Kapoun, Tomáš Langer