3:0
2:1
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - OLYMP FLORBAL 5:2
25. Tomáš Vykoupil, 25. Jakub Mikolášek, 31. Jakub Mikolášek, 56. Filip Blažek, 60. Stanislav Fencl - 4. Erik Němčík, 59. Jakub Lipus; rozhodčí: Lukáš Starý - Václav John; vyloučení: 5:2; využití: 0:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Jiří Cisler 18 - Filip Hejtík 26; po třetinách: 0:1, 3:0, 2:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Slavia 12 - Olymp 8, celkem 30 - 20
60:00
Komentář trenéra hostů : Škoda prospané druhé třetiny, kdy jsme nebyli schopni zareagovat na zlepšenou hru soupeře a celkově škoda neproměňování šancí. Dobrý test na ligu. Děkujeme soupeři , rozhodčím a divákům
60:00
Komentář trenéra domácích (Lukáš Kubinec): Poctivá hra od obrany nesla dnes ovoce, polepšit se musíme ve hře dopředu a v řešení situací na míčku. Děkujeme soupeři za důkladnou prověrku před ligou!
60:00
59:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Stanislav Fencl bez asistence (5:2).
59:58
Stav utkání pečetí Fencl trefou přes celé hřiště.
59:43
Vyloučen hráč Filip Konrady družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
59:43
Slavia jde do tří.
59:22
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:22
Další přesilovka pro Olymp, domácí se teď zlobí.
58:28
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Jakub Lipus, asistoval Ivan Petr (4:2).
58:28
První dnešní přesilovkový zásah. Střela přes hradbu těl zapadla pod víko Cislerovy brány.
58:23
Další hráč hostí, ležící spící. Koště opět v permanenci.
57:23
Vyloučen hráč Ondřej Baroch družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:23
Souboj u mantinelu má překvapivě dvouminutové rozuzlení pro domácího Barocha.
57:00
Olymp v šesti zkusí štěstí bez brankáře.
56:30
Hosté teď zamkli Slavii a ostřelují domácí svatyni.
55:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Filip Blažek, asistoval Pavel Šimeček (4:1).
55:25
Slávističtí mladíci teď ve čtyřech rozebrali obranu Olympu, na konci akce je junior Blažek.
54:41
Timeout OLYMP FLORBAL
54:29
Baroch z typické pozice na křídle z první minul.
53:28
Dva závary v brankovišti Plzně, oba končí odrazem míčku za mantinel.
52:08
Další zakončení z dílny Mikolášek & Šimeček končí na síti za bránou.
51:10
Hosté viditelně přitvrzují a mantinely dostávají zabrat. Dnes to vypadá na tuhý boj až do konce.
50:50
Začíná se nám tu jiskřit a halekat.
49:40
Plzeňáci to teď zkouší postupným útokem, trpělivá a svědomitá je i obrana hostí.
48:33
Slávisté ve čtyřech proti hráči s míčkem, přesto faulují. Následující situace končí střelou mimo.
47:19
Další ležící hráč hostí, teď to vypadá vážněji a hra se přerušuje. Nakonec ale odchází po svých, snad bude v pořádku. Pražané sportovně vrací míček.
45:18
Mikolášek zjevně při chuti, jeho střelu ještě dorážel Šimeček. Brána Olympu odolává.
43:52
Na zemi leží dva hostující hráči zároveň, do akce půjde pořadatel s pomůckou na curling.
41:47
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
41:47
Olymp si teď v oslabení dokázal dojít až pro dvojkový faul, stav na hřišti se za moment otočí.
40:37
Secvičenou přesilovkovou kombinaci zakončuje Baroch střelou mimo. Domácí pokračují v náporu.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Slavia 9 - OLYMP 5
40:00
39:50
Vyloučen hráč Tomáš Slavík družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
39:50
Protiútok Slavie teď zastavený sekerou, domácí si dají reparát přesilovky.
38:25
Nebezpečná střela Olympu ze středu hřiště, Cisler nakonec nemusel zasahovat.
36:42
Blažek teď vystihl přihrávku soupeře a zakončil, nepřesně.
34:40
Na druhé straně si zachytal Cisler a vzápětí i jeho pražský protějšek. Hra se nám teď často a rychle přelévá.
34:25
Baroch od pravého mantinelu mimo.
33:50
Hosté přitlačili v ofenzívě, situaci uklidňuje až faulovaný kapitán Tkadlec.
31:57
Několik zajímavých situací vyprodukovali i hosté, skóre se ale nemění.
30:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek bez asistence (3:1).
30:29
Mikolášek na levém křídle dostal spoustu času a chladnokrevně umístil střelu na vzdálenější tyč.
29:50
Slavia teď více na míčku, zařízení soupeře však zůstává neohroženo.
28:05
Bloky tu dnes vidíme častěji než na volejbalu. Obě obrany si v této činnosti počínají velmi svědomitě.
27:20
Hezkou kombinaci Olympu přerušila na poslední chvíli plzeňská obrana.
26:44
Skrytou střelu z dálky chytá Cisler, v následné skrumáži ztrácí přilbu a hra je přerušena.
24:55
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jakub Mikolášek, asistoval Pavel Šimeček (2:1).
24:55
Rychlý kontr a situaci 2 na 1 ideálně řeší domácí mladíci a otáčí skóre.
24:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tomáš Vykoupil, asistoval Lukáš Porazil (1:1).
24:22
Další zákrok brankáře, tentokrát se ale k dorážce dostal Vykoupil a vyrovnává.
24:01
Zápal mířil přesně do šibeice, pěkným zákrokem se blýskl brankář hostujícího týmu.
18:57
Vyloučen hráč Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
18:57
Cisler musel řešit nájezd hostujícího útočníka, při zákroku se ale dostal až mimo velké brankoviště. Přesilovku si zkusí Olymp.
18:04
Baroch ve slibné pozici na rohu brankoviště, krosovou přihrávku ale nedokázal usměrnit do brány.
16:24
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
15:40
Na obou koncích hřiště se velmi důsledně brání, signalizuje se odložené vyloučení hráče Olympu.
13:40
Slávisté si z tlaku vytvořili několik zakončení, ani jedno ale nedoputovalo až k brankáři hostí.
09:20
Šimeček šikovným přistrčením vyslal do brejku Kuhajdu, jeho pokus ztroskotal na golmanovi Olympu.
08:24
Domácí vystihli rozehrávku soupeře, přečíslení končí střelou do zadního mantinelu. Následuje útočný faul v rohu.
07:27
Tkadlec to zkusil z dálky, trefuje však jen blok hostující obrany.
05:31
Vykoupil ze slibné pozice pálí z otočky vysoko nad.
03:51
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil Erik Němčík, asistoval David Jurášek (0:1).
03:51
Po nepřehledné situaci v brankovišti otevírají skóre hosté.
00:35
Olymp z rychlého protiútoku trefuje tyč domácí branky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Václav John.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Václav Lauda, David Nesnídal, David Jurášek, Jakub Lipus, Erik Němčík
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Jiří Cisler; hráči v poli: David Příhoda, Filip Štědrý, Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček