1:4
1:2
- : -

1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R - SK K2 Prostějov 3:6
2. Jitka Zvonková, 13. Kateřina Zdarsová, 30. Karin Kozová - 13. Renata Ondra Bestrová, 14. Michaela Rullová, 18. Natálie Elichová, 19. Ivana Střelcová, 31. Eliška Klevetová, 31. Natálie Spáčilová; rozhodčí: Šimon Chovanec - Aleš Horváth; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Viktorie Štefková ? - Gabriela Kotyzová ?; po třetinách: 1:0, 1:4, 1:2;
36:00
35:59
Otevíráme zlatou bránu zápasu 2. ligy žen! Gratulace od komentátorského stanoviště
35:15
Prostějov dohrává zápas v poklidném tempu a užívá si zasloužené ovace rozbouřené kostelecké haly
34:36
Vyloučen hráč Klára Martinková družstva 1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R na 2 minuty za sekání.
34:00
Rožnovská hráčka se na Rullovou zavěsila jako ozdoba na vánoční stromek a povalila ji na zem jako zápasník MMA
30:13
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Natálie Spáčilová, asistoval Aneta Pechová (3:6).
30:13
Spáčilová z mezikruží nekompromisně vymetla roh brány!
30:06
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Eliška Klevetová, asistoval Michaela Rullová (3:5).
30:06
Kapitánka Rullová si vytvořila ze soupeřek slalom a poté naservírovala Klevetové na zlatém podnose
29:46
Branku družstva 1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R vstřelil Karin Kozová bez asistence (3:4).
20:39
Vyloučen hráč Kateřina Konvičková družstva 1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R na 2 minuty za sekání.
18:17
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Ivana Střelcová bez asistence (2:4).
18:17
Přepište dějiny!!! Ivča Střelcová neskutečnou pumelicí, jakou svět neviděl, vymetá spodní růžek branky
17:45
Vlastní branku družstva 1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R vstřelil Natálie Elichová (2:3).
15:50
Prostějov teď okupuje rožnovskou branku jako německé jednotky Prahu v březnu roku 1939
15:20
Vyloučen hráč Vendula Konrádová družstva 1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R na 2 minuty za hrubost.
13:19
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Michaela Rullová, asistoval Renata Ondra Bestrová (2:2).
13:19
Opět máme vyrovnáno! Po přiťuknutí Bestrové se nechutnou dělovkou prezentovala Rullová a prostřelila komplet vše, co stálo v cestě
12:48
Branku družstva 1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R vstřelil Kateřina Zdarsová, asistoval Karin Kozová (2:1).
12:48
Po skvělém zákroku Kotyzové přišla smrtící dorážka, na kterou nemohla reagovat
12:24
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Renata Ondra Bestrová, asistoval Michaela Rullová (1:1).
12:24
Dnes už legendární Bestrová využila odraženého míče z hole Rullové a dometla míč do sítě jako při curlingu
12:00
12:00
09:00
Anetce Pechové se příliš nelíbil pobyt na hřišti a musela si ulevit úderem hokejky o místní palubovku, při odchodu na střídačku vyletěla i nepublikovatelná slovíčka
07:50
Rullové bekhend připomíná granát
04:15
Vyloučen hráč Natálie Spáčilová družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
04:15
Natálka si spletla hokejku s kosou a hřiště s travnatou zahrádkou a půjde na dvě minuty do chládku
04:00
Skvělý reflexivní zákrok Kotyzové
02:23
Pojď dcero! Míša Rullová zblokována ve velké šanci
01:53
Branku družstva 1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R vstřelil Jitka Zvonková, asistoval Kateřina Zdarsová (1:0).
00:50
Anetka Pavlíková zvlášť u mantinelu umí znepříjemnit život nejedné soupeřce
00:01
Bum šakalaka hraj
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Chovanec a Aleš Horváth.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov:
00:00
Line-up domácích 1. FBK Rožnov & SKP Frenštát p/R:
00:00
Vítejte u dnešního zápasu, kterým Vás provede komentátor Honzík a odborník na ženský florbal a sportovní expert Matýsek