0:1
0:2
- : -

FBC TJ Sokol Frenštát p.R. - 1. FBK Rožnov p/R B 0:6
1. Tomáš Martyčák, 9. Dalibor Plesník, 15. Petr Krhut, 17. Tomáš Čegan, 42. Dalibor Plesník, 42. Petr Krhut; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Jiří Adamec ? - Vlastimil Camfrla ?; po třetinách: 0:3, 0:1, 0:2;
45:00
41:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Petr Krhut, asistoval Tomáš Martyčák (0:6).
41:00
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Miroslav Kasl (0:5).
30:00
30:00
21:05
Vyloučen hráč Tomáš Martyčák družstva 1. FBK Rožnov p/R B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:25
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Čegan, asistoval Michal Konvičný (0:4).
15:00
15:00
14:40
08:50
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Dalibor Plesník, asistoval Michal Konvičný (0:2).
00:40
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R B vstřelil Tomáš Martyčák, asistoval Petr Krhut (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Pavelka a Vladislav Tuček.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R B: brankář: Vlastimil Camfrla; hráči v poli: Pavel Barabáš, Pavel Žitník, Michal Konvičný, Dalibor Plesník, Martin Pavlica