2:5
- : -
Orka

Florbalová akademie MB - Orka 3:11
36. Petr Machač, 47. Aleš Tůma, 57. Martin Převrátil - 2. Petr Němeček, 8. Petr Němeček, 11. Matěj Čech, 14. Daniel Richtr, 25. Václav Kramel, 37. Petr Němeček, 51. Patrik Totzauer, 54. Jan Ulman, 56. Vojtěch Strnad, 58. Václav Kramel, 60. Lukáš Zadák; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Petr Bárta 23, Radovan Kopuletý 7 - Aleš Zetek 13, Lukáš Pezl 13; po třetinách: 0:4, 1:2, 2:5;
60:00
Střely na bránu ve 3. třetině: MB 13, Orka 12.
60:00
Komentář trenéra hostů: Musím pochválit kluky, kteří přistoupili k zápasu zodpovědně a od začátku se hrálo ve vysokém tempu. Soupeř podal poctivý výkon a rozhodně to nebylo ic lehkého, uznání si zaslouží i ioba naši brankáři, kteří rozhodně nebyli bez práce. Děkujeme soupeři za dobrý zápas a přejeme hodně štěstí do sezony.
60:00
Komentář trenéra domácích: Škoda, že jsme se hned na začátku zápasu dostali pod tlak zbytečným taktickým vyloučením a hodně rychle prohrávali. Přesně toho jsme se chtěli vyvarovat. Samozřejmě, soupeř vyhrál zaslouženě, měl větší kvalitu při hře s míčem a lepší sehranost. My jsme rádi za relativně dost okamžiků, kdy jsme hráli vyrovnanou partii a byli nebezpeční v koncovce.
60:00
Komentář trenéra domácích (pokračování): Hodně gólů jsme dostali z chybné rozehrávky a brejkových situací, ale to je zkrátka florbal a Orka byla oproti nám v brejcích výrazně produktivnější. My jsme rádi za na naše poměry velmi kvalitní utkání, které bylo super přípravou před samotným rozjezdem divizní soutěže příští víkend. Děkujeme.
60:00
59:49
Branku družstva Orka vstřelil Lukáš Zadák, asistoval David Novotný (3:11).
59:37
Domácí ještě prověřili hostujícího gólmana.
59:00
Hraje se poslední minuta tohoto utkání, hosté mají situaci pod kontrolou.
57:14
Branku družstva Orka vstřelil Václav Kramel, asistoval Michal Němeček (3:10).
56:41
Hosté kombinují před boleslavskou bránou, ale ztrácí míček.
56:18
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Martin Převrátil, asistoval Petr Pánek (3:9).
55:28
Branku družstva Orka vstřelil Vojtěch Strnad, asistoval Jan Sedlák (2:9).
54:26
Vyloučen hráč Jan Ulman družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
54:26
Vyloučen hráč Petr Němeček družstva Orka na 2 minuty za hra na zemi.
53:06
Vlastní branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman (2:8).
51:10
Pánek to zkusil silou, ale hostujícího gólmana neprostřelil.
50:25
Branku družstva Orka vstřelil Patrik Totzauer, asistoval Jaroslav Verner (2:7).
49:49
Kopuletý zneškodňuje další nebezpečnou střelu hostujícího celku.
48:02
I s další střelou měl hostující gólman problémy - pořádně neviděl, kam míček letí.
46:32
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Aleš Tůma, asistoval Petr Pánek (2:6).
46:32
Po několika ne úplně vydařených pokusech o vstřelení branky se útočná akce povedla a Tůma snižuje na 2:6.
41:03
Dobře sehraná akce boleslavských hráčů, střela bohužel těsně minula bránu hostů.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář Radovan Kopuletý družstva Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Střely na bránu ve 2. třetině: MB 10, Orka 11.
40:00
36:41
Branku družstva Orka vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (1:6).
36:41
Hosté se dostali do přečíslení tři na jednoho a navyšují skóre na 1:6.
35:01
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Petr Machač, asistoval Vojtěch Starý (1:5).
35:01
Domácí se dočkali prvního gólu v tomto utkání po povedené kombinaci Starého a Machače.
32:45
Hraje se v trochu pomalejším tempu než v úvodu třetiny, ale i tak si hosté vytváří parádní šance. Poslední střela šla jen těsně na Bártovu bránu.
30:02
Střídání brankáře. Nový brankář Lukáš Pezl družstva Orka
28:10
Zetek si připisuje další zákrok a hra se opět přesouvá před branku domácích.
26:46
Hráči Florbalové akademie se snaží probojovat před branku hostů, ale nepřesné přihrávky často končí na holích soupeřů.
24:14
Branku družstva Orka vstřelil Václav Kramel, asistoval Petr Němeček (0:5).
23:28
Vyloučen hráč Matěj Nezbeda družstva Orka na 2 minuty za sekání.
21:37
Střela Tichého na bližší tyč, Bárta vyráží.
20:01
Na buly opět úspěšnější domácí.
20:00
20:00
Střely na bránu po 1. třetině: MB 6, Orka 18.
20:00
19:22
Domácí se v závěru první střetiny konečně rozstříleli a bylo z toho i pár nebezpečných dorážek.
16:22
Skoro vlastní gól, tyčka... u boleslavské brány je opravdu rušno.
13:11
Branku družstva Orka vstřelil Daniel Richtr, asistoval Petr Němeček (0:4).
13:11
Hráči Florbalové akademie velice snadno ztrácí míček a hned jsou z toho rychlé protiútoky. Poslední končí za zády domácího gólmana.
10:44
Branku družstva Orka vstřelil Matěj Čech, asistoval Vojtěch Strnad (0:3).
10:44
Zbytečně obdržený gól: míček si v poklidu doskákal za brankovou čáru...
08:39
Verner mířil přesně na vzdálenější tyč, Bárta v poslední chvíli vyráží.
07:20
Branku družstva Orka vstřelil Petr Němeček, asistoval Michal Němeček (0:2).
07:20
Další povedená kombinace hostů před boleslavskou bránou a skóre se zvyšuje na 0:2.
05:31
Zetka teď zachránila tyčka.
04:33
Míček prosvištěl těsně nad boleslavskou bránou. Bude se rozehrávat v pravém rohu.
03:25
Tůmovi se teď podařilo zblokovat další nebezpečnou střelu hostů.
01:38
Branku družstva Orka vstřelil Petr Němeček, asistoval Václav Kramel (0:1).
01:38
Po povedené kombinaci hostujícího celku končí míček v pravém horním rohu boleslavské brány.
00:53
Vyloučen hráč Tadeáš Lang družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za špatné střídání.
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů Orka: brankář: Aleš Zetek; hráči v poli: Sebastian Jakob, Václav Kramel, Michal Němeček, Petr Němeček, Daniel Richtr
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Petr Bárta; hráči v poli: Hieu La Ngoc, Tadeáš Lang, Michal Macků, Tomáš Malý, Vojtěch Starý