2:0
- : -
Zlín Lions

Zlín Lions - SK K2 Prostějov 5:1
13. Michal Baroň, 14. Michal Baroň, 26. Michal Baroň, 54. Martin Janeček, 60. Jakub Vořechovský - 10. Marek Vlček; rozhodčí: Broněk Bryson - Jakub Cigl; vyloučení: 2:4; využití: 0:1; diváků: 64; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 14 - Jan Weidinger 20; po třetinách: 2:1, 1:0, 2:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostů:I s rezervním týmem jsme zahráli vyrovnanou partii. Liga bude jiné kafe. Vyjádření trenéra domácích: Generálka na ligu se nám povedla a náš velmi mladý tým plnil všechny pokyny, což se projevilo na hře. Děkujeme soupeři za utkání a divákům za skvělou kulisu.
60:00
59:59
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jakub Vořechovský, asistoval Filip Horník (5:1).
59:59
Střely na branku po 3. třetině: Zlín - 15 Prostějov - 7 Střely celkem: Zlín - 25 Prostějov - 15
59:05
Prostějov začíná víc tlačit, ale stále žádná pořádná střela.
56:17
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
53:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Martin Janeček bez asistence (4:1).
52:38
Vyloučen hráč Filip Horník družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
51:08
Menší zmatek před brankou Zlína, který však končí protiútokem Baluska, ale bez zakončení.
48:16
Prostějov v plném počtu a hned se ujímají míčku a míří do útočné části
47:01
Zlínská přesilovka zatím nic moc.
46:16
Vyloučen hráč Pavel Bezouška družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za hrubost.
43:17
Janeček střílí, ale jeho střelu Weidinger vidí a míček vyráží helmou.
41:25
Střelu Zabloudila Bartík chytá.
40:00
40:00
A je tu poslední třetina dnešního zápasu.
40:00
39:59
Střely po 2. třetině: Zlín - 4 Prostějov - 5
39:04
Zdráhal dobře zblokoval.
36:10
Chybu Horníka málem potrestal Čejka, ale míček se od golmana odrazil pouze do tyčky.
31:57
Oba týmy silně bojují, ale ani jednomu se nedaří trefit bránu.
25:47
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Jiří Štěpánek (3:1).
25:47
Michal Baroň přihazuje další gól a má hattrick.
23:02
A zase nic. Prostějov v pěti.
21:04
Další šance Zlína navýšit své vedení a využít přesilovou hru.
21:02
Vyloučen hráč Jindřich Kratochvíl družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:59
Střely po 1. třetině: Zlín - 6 Prostějov - 3
19:20
Po nahrávce Vořechovského Žáček dává gól, který bohužel neplatí.
17:45
Prostějov ubránil oslabení a už jsou v plném počtu.
15:46
Přesilovku si zahraje také Zlín.
15:45
Vyloučen hráč Michal Korčák družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za špatné střídání.
15:23
Střela Janečka zblokovaná Králem.
13:12
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Martin Janeček (2:1).
12:27
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Jakub Vořechovský (1:1).
11:47
Žáček nyní proběhl přes celé hřiště, dostal se až ke střele, ale trefil pouze tyč.
09:34
Další střelu čísla 77 z Prostějova Bartík vyráží.
09:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil Marek Vlček, asistoval Petr Zabloudil (0:1).
08:09
Vyloučen hráč Jiří Štěpánek družstva Zlín Lions na 2 minuty za bránění ve hře.
06:24
Velká šance mladého Svobody ze Zlína, který trefuje pouze tyčku.
03:23
Hra je zatím v rychlém tempu a oba týmy už měly pár šancí na gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Broněk Bryson a Jakub Cigl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Jan Weidinger; hráči v poli: Josef Ťuik, Ondřej Král, Marek Judas, Marek Vlček, Petr Zabloudil
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Michal Kořený, Jiří Štěpánek, Pavel Balusek, Michal Baroň, Martin Janeček