1:3
5:3
- : -

Tatran Střešovice B - OLYMP FLORBAL B 7:8pn
7. Michal Pelichovský, 22. Štěpán Černý, 36. Martin Kafka, 36. Jan Koldušek, 37. Jáchym Kareis, 40. Jáchym Kareis, 43. Jáchym Kareis - 10. Erik Němčík, 18. Patrik Čeliš, 20. Jan Šotola, 28. Jan Šik, 35. Michal Karban, 43. Tomáš Staněk, 45. Jan Šotola, N Michal Karban; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Hugo Kalina ? - Jan Tomáš ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 5:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Lukáš Měřička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Michal Karban a vstřelil rozhodující gól (7:8).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Martin Kafka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Patrik Čeliš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice B hráč Štěpán Černý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL B hráč Jan Šotola , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:58
Timeout Tatran Střešovice B
44:31
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šotola, asistoval Erik Němčík (7:7).
44:27
Vyloučen hráč Jan Pádr družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:41
Vyloučen hráč Jan Koldušek družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:53
Timeout OLYMP FLORBAL B
42:53
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Tomáš Staněk, asistoval Erik Němčík (7:6).
42:36
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Lukáš Měřička (7:5).
39:18
36:48
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jáchym Kareis, asistoval Karel Dorazil (5:5).
35:57
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Koldušek, asistoval Michal Pelichovský (4:5).
35:47
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Martin Kafka, asistoval Jan Friedel (3:5).
34:53
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban, asistoval Patrik Čeliš (2:5).
30:00
30:00
27:54
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šik bez asistence (2:4).
21:14
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Štěpán Černý, asistoval Petr Introvič (2:3).
19:00
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Jan Šotola, asistoval Tomáš Jirát (1:3).
17:41
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Michal Karban (1:2).
15:00
15:00
09:55
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Erik Němčík bez asistence (1:1).
06:19
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Michal Pelichovský, asistoval Jan Friedel (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Tomáš; hráči v poli: Michal Karban, Jan Šotola, Adam Kopřiva, Tomáš Jirát, Patrik Čeliš
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice B: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Martin Kafka, Petr Introvič, Jan Pádr, Michal Pelichovský, Štěpán Černý